Za miesiąc I Powiatowy Bieg Niepodległości w Lubaczowie – zgłoś się już teraz

8
fot. elubaczow.com, arch.
fot. elubaczow.com, arch.

W tym roku w Lubaczowie, Narodowe Święto Niepodległości będzie można obchodzić także na sportowo. Burmistrz Lubaczowa Maria Magoń i starosta lubaczowski Józef Michalik zachęcają do udziału w I Powiatowym Biegu Niepodległości. Odbędzie się on 11. listopada, ale swój udział w zawodach można zgłosić już teraz.

Na trasę biegu składać się będzie 4-kilometrowy odcinek wzdłuż ulic: Lipowa, Sobieskiego, 3 Maja, Sienkiewicza. Rywalizacja rozpocznie się spod pomnika usytuowanego w miejscu Zbiorowej Mogiły Pomordowanych mieszkańców Lubaczowa i okolic w lesie na Niwkach, a zakończy się obok Pomnika Niepodległości przy skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza z Kościuszki w Lubaczowie. Zawody będą rozgrywać się w czterech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, seniorzy. Zarówno zgłoszenia indywidualnie, jak i zgłoszenia szkół przyjmowane będą do 31 października 2013 r. pod adresem: starostwopowiatowe.sport@interia.pl.

Trasa biegu
Trasa biegu

 

elubaczow.com, lubaczow.pl, lubaczow.powiat.pl


8 komentarze

  1. lubaczow się zafiksował już w tej historii i bohaterach i pomnikach i tablicach – zgredzieje. odkopujemy aż za bardzo trupy a o przyszłości nikt nic nie mówi. Prosze nie rozumieć ze jestem przeciwniczką dbania o historyczne tradycje no ale w Lubaczowie tylko o tym. a kiedy to miasto zrobi krok do przodu (tylko nie mówcie ze rynek i targowisko z pomyłką budżetową to ten krok – moze i tak ale w przepaść). gdzie plan rozwojowy naszego miasta, pozyskiwanie inwestorów tworzenie miejsc pracy? oklaskujmy więc przy sztandarach nagrodzonych medalami.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here