MKS Pogoń-Sokół Lubaczów pokonał lidera w Wiązownicy

5

Piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów pokonali 1:0 KS Wiązownica w wyjazdowym meczu 9. kolejki w jarosławskiej klasy okręgowej. Zwycięstwo z dotychczasowym liderem rozgrywek, zapewnił lubaczowianom Radosław Hojdak.

Lubaczowianie wygrali w sobotę po raz piąty w sezonie. Wyjazdowa potyczka z dotychczasowym liderem rozgrywek, nie stawiała Pogoni-Sokoła w roli faworyta. O losach spotkania zadecydowała jedna bramka, strzelona w pierwszej połowie przez Radosława Hojdaka. W 20. minucie po podaniu Damiana Poluchy, strzałem w róg Hojdak wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, którego ta nie oddała już do ostatniego gwizdka sędziego. Po dziewięciu kolejkach Pogoń-Sokół Lubaczów zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli, tracąc do obecnego lidera ze Skołoszowa  tylko trzy punkty.

KS WIĄZOWNICA 0:1 POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW
Bramki: Radosław Hojdak 20′.

KS Wiązownica: Michałowicz – Bartnik, Syty, Pruchnicki, Kubas – Wota (Szuba), K.Kardynał, Sierżęga, Trojnar (Purcha), Słomiany – Babiarz.
MKS Pogoń-Sokół: K.Łakomy – Hojdak, Kuziemski, Załuski, Hass – Polucha, Tor (Kinach), Małecki (Kubiszyn), Taratuła (Markiewicz) – Roman (Zając), Gotkowski.