Pogoń-Sokół bez punktów w Skołoszowie

1

Piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów przegrali 1:3 w sobotę (21.09) z LKS Skołoszów w wyjazdowym meczu siódmej kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. Jedyną bramkę dla lubaczowian zdobył w pierwszej połowie Marcin Gotkowski. Dzięki wygranej Skołoszów lideruje tabeli.

Lubaczowianie zanotowali trzecią przegraną i pierwszą wyjazdową stratę punktów w obecnym sezonie. Pojedynek z bardzo dobrze spisującym się do tej pory Skołoszowem, zapowiadał się bardzo trudno dla lubaczowskich piłkarzy – tak też było na boisku. Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie – już w 4. minucie ładnym strzałem z siedemnastu metrów Konrada Łakomego pokonał Wojciech Pilawa. Pogoń-Sokół zdołał dość szybko otrząsnąć się ze straconej bramki i kwadrans później wyrównał wynik. Technicznym strzałem z linii pola karnego popisał się Marcin Gotkowski. Kilka minut przed końcem pierwszej części spotkania, gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. W polu karnym Igor Taratuła sfaulował jednego z graczy Skołoszowa i sędzia podyktował rzut karny. Z „jedenastki” trafił Kamil Buczkowski. Po zmianie stron gra nieco „siadła”. Obie drużyny nie stworzyły zbyt wielu okazji do strzelania kolejnych bramek. W ostatnich minutach meczu lubaczowianie postawili wszystko na jedną kartę, próbując ugrać choćby jeden punkt. Niestety, kontratak gospodarzy w doliczonym czasie gry, przyniósł im trzecią bramkę, którą ponownie zdobył Kamil Buczkowski. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla LKS Skołoszów. (Źródło: Lubaczowska Piłka).

LKS SKOŁOSZÓW 3:1 POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW (2:1)

Bramki: Wojciech Pilawa 4′, Kamil Buczkowski 41′, 90′ – Marcin Gotkowski 19′.

LKS Skołoszów: D.Buczkowski – Kolanek, M.Sobejko, Turczyn, Franków (Mazurkiewicz), Chmielowski (Olech), Przytuła (J.Sobejko), Gorczyca (Pacuła), K.Buczkowski, Pilawa, M.Buczkowski.

Pogoń-Sokół: Łakomy – Hass, Załuski, Kuziemski, Hojdak, Kinach (Zając), Taratuła (D.Łakomy), Polucha, Tor, Roman (Kubiszyn), Gotkowski.