Piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów przywieźli trzy punkty z Radymna

4

Piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów wygrali 2:0 wyjazdowe spotkanie w Radymnie, w piątej kolejce spotkań jarosławskiej klasy okręgowej. Bramki sobotnim (07.09) meczu strzelali jedynie lubaczowianie – Rafał Kinach i Jarosław Roman. Dzięki zwycięstwu i zainkasowaniu kompletu punktów Pogoń-Sokół może cieszyć się z ósmej pozycji w tabeli „okręgówki”.

Lubaczowianie potwierdzili w sobotę swoją dobrą dyspozycję w meczach wyjazdowych. To właśnie grając w roli gościa piłkarze Pogoni-Sokoła zainkasowali do tej pory swoje wszystkie zdobyte punkty. W pojedynku przeciwko nieco wyżej notowanemu MKS Radymno, trzy punkty zapewniły bramki Kinacha i Romana. Zanim jednak obaj zawodnicy je zdobyli, lubaczowianie dość zdecydowanie „nacierali” bramkę gospodarzy. Do 33. minuty wszelkie próby spełzały na niczym, aż do momentu strzelenia gola, którego autorem był Rafał Kinach. Jednobramkowe prowadzenie nie utrzymało się jednak długo, bowiem już dwie minuty później prowadzenie podwyższył Jarosław Roman. W obu sytuacjach piłkarzom Pogoni-Sokoła „pomogli” obrońcy MKS Radymno, którzy popełniali proste błędy w swojej formacji. W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie, choć sporo okazji strzeleckich mieli gospodarze, marnując je jednak na potęgę.

MKS RADYMNO 0:2 POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW (0:2)

Bramki: Rafał Kinach 33′, Jarosław Roman 35′.

MKS: Stefanowski – P.Luft (Noga), K.Luft, J.Kolanek, Kryczyński – Majewski, Majchrowicz (Domszy), Wolański (Podgórski), Kubas – Żelazny (Pobuta), Sobiecki.

POGOŃ-SOKÓŁ: Łakomy – Hass, Kuziemski, Załuski, Hojdak – Polucha, Socha (Zając) – Kinach (Flis), Taratuła, Roman, Kubiszyn (Szczybyło).

Więcej w naszym partnerskim serwisie Lubaczowska Piłka.