MKS Pogoń-Sokół nie podołał beniaminkowi z Zadąbrowia

4
fot. wesola.futbolowo.pl/
fot. wesola.futbolowo.pl

Cztery punkty, po czterech kolejkach – taki bilans preznetuje MKS Pogoń-Sokół Lubaczów w rozgrywkach jarosławskiej klasy okręgowej sezonu 2013/2014. W minioną sobotę (31.08), lubaczowianie nie podołali w meczu z beniaminkiem z Zadąbrowia.

Sobotnie spotkanie czwartej kolejki zapowiadało się emocjonująco. Piłkarze MKS-u podejmowali na stadionie przy Sportowej LKS Wesoła Zadąbrowie. Obie drużyny w trzech pierwszych kolejkach uzyskały podobne wyniki (jedną porażkę, jeden remis i jedno zwycięstwo) i taką samą liczbę punktów. Zwycięstwo w sobotnim spotkaniu pozwoliło mocno odskoczyć od dołu tabeli. Ku niezadowoleniu licznej grupy miejscowych kibiców, uczyniła to drużyna gości, strzelając trzy bramki i nie tracąc przy tym żadnej.

Wynik spotkania otworzył Kamil Hołub, a dwukrotnie podwyższał go Konrad Demski. Drużyna z Zadąbrowia wystąpiła bez Pawła Zięby, oraz w dalszym ciągu kontuzjowanych Sobola i Ceglińskiego. Debiut w V lidze zaliczyli z kolei Adrian Fujarowicz oraz Łukasz Dziedzic. Zwycięstwo w sobotnim meczu przesunęło zespół Wesołej na 5. pozycję w ligowej tabeli. Drużyna z Lubaczowa, po drugiej porażce na własnym boisku, spadła z 11. na 13. miejsce w tabeli. (wesola.futbolowo.pl)

MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Wesoła Zadąbrowie 0-3 (0-2)

Tabela za 90minut.pl
Tabela za 90minut.pl

4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here