Kolejna edycja Programu Stypendialnego dla młodzieży – też możesz wesprzeć

2
fot. pbslubaczow.pl
fot. pbslubaczow.pl

Już wkrótce rusza kolejna edycja Programu Stypendialnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie i Poradnię Psychologiczno–Pedagogiczną.

Celem Programu Stypendialnego jest wspieranie rozwoju uzdolnień uczniów szkół ponadgimnzjalnych i gimnazjalnych powiatu lubaczowskiego, promowanie wartości edukacji oraz inicjowanie współpracy środowiska lokalnego w tym zakresie. W poprzedniej edycji, na uroczystej gali, wręczono trzy czeki (każdy w wysokości 1500,00 złotych) uczniom szkół średnich powiatu lubaczowskiego. Wyróżnieni zostali: Joanna Roczniak z Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie, Agata Mazurkiewicz z Zespołu Szkół w Oleszycach i Michał Kurek z Zespołu Szkół w Lubaczowie.

W tegorocznej edycji planowane jest wręczenie siedmiu stypendiów (w tej samej wysokości), które otrzymają uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów naszego powiatu. Fundusz stypendialny tegorocznej edycji powstał dzięki hojności darczyńców, którzy zostaną wyróżnieni podczas uroczystej gali, we wrześniu 2013 roku.

Przypominamy, że cały czas można dokonywać wpłat, które zasilą Program Stypendialny. Równocześnie Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji, Powiatowy Bank Spółdzielczy i Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna dziękują wszystkim sponsorom za już dokonane wpłaty. To dzięki Państwa hojności i zaangażowaniu uzdolniona młodzież naszego powiatu może rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Dlatego bardzo serdecznie dziękujemy.

Informacja nadesłana

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here