Już po raz trzydziesty pierwszy wyruszyła Piesza Pielgrzymka Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej na Jasną Górę. Piątkowy (02.08) wymarsz z Lubaczowa poprzedziła uroczysta msza święta. Pielgrzymi przed szczytem Jasnej Góry mają zjawić się 14 sierpnia.
„Wiem Komu Uwierzyłem” – pod taki hasłem wyruszyli w drogę pielgrzymi z Diecezji Zamojsko Lubaczowskiej. Słowa będące hasłem tegorocznej pielgrzymki zostały zaczerpnięte z drugiego listu w. Pawła Apostoła do Tymoteusza, biskupa Efezu.
Galeria zdjęć z wyjścia pielgrzymów z Lubaczowa na profilu Telewizji Lubaczów.
Poczyniania pielgrzymów można śledzić na profilu pielgrzymki na facebook’u.
Niech Bóg ma was w opiece!
Do wszystkich pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę!
Czy jesteście świadomi tego, że idziecie do Św. Marii Magdaleny, Współodkupicielki, Królowej Pokoju, Oblubiennicy Chrystusa?
Modlcie się z tą świadomością za reprezentantów:
św. Piotra – Benedykta XVI i św. Pawła – Franciszka, aby Duch Święty oświecił ich!
na szczęście pielgrzymi wiedzą, komu uwierzyli!!!!!!
… i wiedzą, do kogo idą!!!!!!!
Przedstawicielstwo Chrystusa skończyło się na naszym papieżu Janie Pawle II
– przepowiednia Malachiasza i przepowiednie z gwiazd.
Chrystus jest teraz ziemską manifestacją Słońca.
I teraz duch św. Maria Magdalena obrał sobie Jasną Górę!
jak widać przepowiednie z gwiazd są Ci bliższe, niż te biblijne
Najwyższy czas aby wziąć do ręki ostatnie wydanie BIBLIA PAUPERUM, która jest przeznaczona dla „ubogich w duchu”.
Kościół powinien zaprzestać utożsamiać się z Matką Jezusa, Która była bez grzechu poczęta.
A czy Kościół jest bez grzechu?
To teraz dusza św. Marii Magdaleny jest modelem do naśladowania.
To ONA obmyła wodą ze swoich oczu (łzami) nogi Obulbieńca, tak jak później Jezus obmył wodą nogi swoim apostołom.
po to przyszedł Chrystus na świat, żeby dać ludziom wybawienie z grzechu – i tak stworzył Kościół – wspólnotę ludzi grzesznych, którzy dzięki Niemu mają szansę wyrwać się z szatańskich podstępów prowadzących do wiecznego potępienia
po to dał ludziom Matkę, by przez Jej Niepokalane Serce potrafili się z grzechu podnosić
Kościół nie utożsamia się z Matką Jezusa, Kościół idzie do Matki prosić o przebłaganie za grzechy, więc mylisz pojęcia chłopcze
Kościół może utożsamiać się z Marią Magdaleną i brać z niej przykład, bo tak bardzo umiłowała, że jej grzechy zostały jej odpuszczone, co nie znaczy, że pielgrzymi idą na Jasną Górę do Marii Magdaleny
aa.. i dzięki za radę, ale mnie wystarcza sama Biblia
O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie. 🙂 :*
Jutro jest Matki Bożej Zielnej i to piękne!
Matka Jezusa przekazała swoją koronę św. Marii Magdalenie.
Szczęść Boże
O Maryjo, bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.