Traktorzysta z Cewkowa rzucił się na policjanta. Już stanął przed sądem

8
fot. Arch. policji
fot. Arch. policji

Policjant lubaczowskiej drogówki został zaatakowany przez traktorzystę, który był sprawcą kolizji drogowej. 45-latek z Cewkowa został zatrzymany i już stanął przed sądem.

We wtorek (30.07) około południa, policjant lubaczowskiej drogówki przyjechał na miejsce kolizji drogowej w Cewkowie (gm. Stary Dzików). Z relacji uczestników zdarzenia wynikało, że traktorzysta kierujący ciągnikiem rolniczym, wyjeżdżając z posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia się dwóch innych pojazdów. Policjant uznał traktorzystę sprawcą kolizji i poinformował go, że nakłada na niego mandat karny. Traktorzysta nie mógl pogodzić się z takim orzeczeniem i był coraz bardziej agresywny. Najpierw zwyzywał, a potem zaczął szarpać policjanta. Chwilę później napastnik został obezwładniony i zatrzymany. Po badaniu na policyjnym alkomacie okazało się, że mężczyzna był trzeźwy.

Dzień później, 45-letni mieszkaniec Cewkowa, stanął przed sądem w Lubaczowie, który orzekł wobec niego karę ograniczenia wolności i nawiązkę.

elubaczow.com, kaj, KPP Lubaczów


8 komentarze

  1. niby, że co – spowodował wypadek! bezczelnie się nie przyznawał! zaatakował policjanta! – i nic miał nie dostać – kultury trzeba uczyć a i przy okazji odpowiedzialności. To że trzeźwy był to jeszcze bardziej go przywołuje do odpowiedzialności.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here