Mistrzowie parkowania także w Lubaczowie – zobacz zdjęcia

10

Parkują gdzie popadnie, łamią zakazy, nie szanują pieszych, rowerzystów i innych użytkowników dróg. Często ich wyczyny są denerwujące, czasami zabawne, ale zdarzają się także niebezpieczne.

O kim mowa? O „Mistrzach parkowania”, czyli kierowcach, którzy parkują swoje pojazdy w nietypowy i zaskakujący sposób. Mistrzowie parkowania z Lubaczowa i okolic doczekali się właśnie swojego faceboook’owego profilu. Zdjęcia „mistrzów” wysyłają sami mieszkańcy, a do galerii trafiają najlepsze z nich.

Link do profilu „Mistrzów” www.facebook.com/MistrzowieParkowaniaLubaczow


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

10 komentarze

  1. Dobry pomysł z profilem! Nawet panowie z policji parkują gdzie popadnie!
    Nie wiem dlaczego na nowej płycie rynku wyznaczyli miejsca parkingowe, a za jakiś czas namalowani koperty. Dla kogo mają być te miejsca parkingowe?

  2. a najlepsze jest to,że jak się zgłasza problem policji, że stawiane samochody przeszkadzają w użytkowaniu „narmalnie” chodnika czy we wjeździe na własną posesje to oni piszą mandaty tylko wtedy jak się ich wezwie a jak prosi się ich by patrole były wzmożone i jak sami będą pilnować i wystawią kilka mandatów to nikt nie będzie stawał. Misztrzowie są bezkarni

  3. Redakcjo. Najpierw przepisy poznajcie potem zdjęcia 😉 nr 10 jest prawidłowy. Tylko opis do niego ktoś dodał, debilny. Jak było zdjęcie robione nie było oznaczeń do czego jest koperta, więc ktoś zaparkował na X, a X nie znaczy nic.

  4. Masz rację. Najpierw warto by się dowiedzieć, czy ta osoba miała prawo korzystać z tej koperty. Poza tym, samochód zmieścił się w swojej „kratce”, więc cóż z tego, że krzywo?
    Co do innych sytuacji to przeraża poziom głupoty (chamstwa, chuligaństwa?). Takich za przeproszeniem „kierowców” powinno się piętnować choćby ujawnianiem numerów rejestracyjnych. Ja wiem, w Polsce nie wolno, bo jest chora ustawa o ochronie danych itp., której działanie często sprowadza się do ochrony przestępców i chuliganów.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here