Zumba wraca na lubaczowski Rynek – „krok po kroku”

10
fot. elubaczow.com
fot. elubaczow.com

Po raz pierwszy zumba zagościła na lubaczowkim Rynku podczas tegorocznych Dni Lubaczowa. Panie tańczące w rytm latynoskiej muzyki wzbudziły wtedy spore zainteresowanie. Co raz więcej osób dopytywało o tę formę aktywności i chciało spróbować swoich sił.

Na przeciw temu zainteresowaniu wszyła Milena Leja z Fitness Klubu „Batuka” i postanowiła zorganizować bezpłatne „zumbowe szaleństwo” na lubaczowskim Rynku w każdy środowy wieczór. Pierwsze spotkanie odbyło się w minioną środę (17.07) i zgromadziło wiele osób. Sporo osób aktywnie ćwiczyło, ale niektórzy tylko niesmiało się przygladali, choćby dlatego, że nie znali prezentowanego układu. Stąd też w najbliższą środę (24.07) spotkanie na Rynku rozpoczną warsztaty, w trakcie których wszyscy chętni będą mogli poznać układ zumby „krok po kroku”. Po godzinnym „instruktażu” przyjdzie czas na „wakacyjne zumba party”.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych. Wystarczy wyjść z domu, zabrać ze sobą dzieci, rodzinę, znajomych i wspólnie bawić się na świeżym powietrzu w rytm latynoskiej muzyki. Zajęcia mają odbywać się w każdą środę i są bezpłatne.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

10 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here