Szansa na wygranie nowego Volkswagena Up – zostało tylko dwa tygodnie!

0
fot. pbslubaczow.pl
fot. pbslubaczow.pl

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można zakładać lokaty w trzeciej edycji loterii „AutoLokata” Powiatowego Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. Na szczęśliwców czeka wiele atrakcyjnych nagród, a wśród nich nowy samochód osobowy Volkswagen Up.

„AutoLokata” to sztandarowy produkt Powiatowego Banku Spółdzielczego w Lubaczowie, który cieszy się ogromną renomą wśród mieszkańców naszego regionu. Przyczyną takiej popularności jest nie tylko wysokie oprocentowanie lokaty i zaufanie do lokalnego banku, ale przed wszystkim bardzo atrakcyjne nagrody i duża szansa na ich zdobycie. Przekonał się o tym m.in. Tadeusz Żuk z Podemszczyzny, odbierając Volkswagena Polo City Line, który był nagrodą główną w drugiej edycji AutoLokaty. w sumie bank rozdał już dwa samochody i kilkadziesiąt innych nagród.

Teraz czas na trzecią odsłonę AutoLokaty, w której do wygrania laptopy, kina domowe, roboty kuchenne, ekspresy do kawy i nagroda głowna, czyli nowy samochód osobowy Volkswagen Up. W sumie to 43 nagrody. By wziąć udział w loterii należy do 31 lipca 2013 r. założyć w jednej z placówek banku lokatę o minimalnej wartości 2 tysięcy złotych. Równowartość 2 tysięcy złotych na lokacie – to jeden kupon. Im większa kwota, tym więcej kuponów i tym samym większa szansa na wylosowanie cennych nagród. Starannie wypełnione kupony wrzucamy do specjalnych pojemników znajdujących się w każdym z naszych oddziałów. Lokaty można zakładać do końca lipca 2013 roku i aby wzięły udział w losowaniu należy je utrzymać przynajmniej do 2 września 2013 roku. Losowanie nagród odbędzie się 7 grudnia 2013 roku w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie.

Więcej informacji na stronie www.pbslubaczow.pl

Artykuł sponsorowany

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here