Szansa na wygranie nowego Volkswagena Up – zostało tylko dwa tygodnie!

0
fot. pbslubaczow.pl
fot. pbslubaczow.pl

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można zakładać lokaty w trzeciej edycji loterii „AutoLokata” Powiatowego Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. Na szczęśliwców czeka wiele atrakcyjnych nagród, a wśród nich nowy samochód osobowy Volkswagen Up.

„AutoLokata” to sztandarowy produkt Powiatowego Banku Spółdzielczego w Lubaczowie, który cieszy się ogromną renomą wśród mieszkańców naszego regionu. Przyczyną takiej popularności jest nie tylko wysokie oprocentowanie lokaty i zaufanie do lokalnego banku, ale przed wszystkim bardzo atrakcyjne nagrody i duża szansa na ich zdobycie. Przekonał się o tym m.in. Tadeusz Żuk z Podemszczyzny, odbierając Volkswagena Polo City Line, który był nagrodą główną w drugiej edycji AutoLokaty. w sumie bank rozdał już dwa samochody i kilkadziesiąt innych nagród.

Teraz czas na trzecią odsłonę AutoLokaty, w której do wygrania laptopy, kina domowe, roboty kuchenne, ekspresy do kawy i nagroda głowna, czyli nowy samochód osobowy Volkswagen Up. W sumie to 43 nagrody. By wziąć udział w loterii należy do 31 lipca 2013 r. założyć w jednej z placówek banku lokatę o minimalnej wartości 2 tysięcy złotych. Równowartość 2 tysięcy złotych na lokacie – to jeden kupon. Im większa kwota, tym więcej kuponów i tym samym większa szansa na wylosowanie cennych nagród. Starannie wypełnione kupony wrzucamy do specjalnych pojemników znajdujących się w każdym z naszych oddziałów. Lokaty można zakładać do końca lipca 2013 roku i aby wzięły udział w losowaniu należy je utrzymać przynajmniej do 2 września 2013 roku. Losowanie nagród odbędzie się 7 grudnia 2013 roku w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie.

Więcej informacji na stronie www.pbslubaczow.pl

Artykuł sponsorowany

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here