XV Ogólnopolski Festiwal Słowa – zobacz zdjęcia

6

Galeria zdjęć z XV Ogólnopolskiego Festiwalu Słowa, który trwał od 30 maja do 1 czerwca w Lubaczowie.

Fot. Robert Kryla, wlubaczowie.pl


6 komentarze

  1. Mam prośbę do redakcji, aby przy relacjonowaniu wydarzeń lokalnych zamieszczać zdjęcia widowni, a nie artystów, będzie to z wartością przynajmniej dla tych, którzy na co dzień nie mieszkają w Lubaczowie:) Bo co nas obchodzą jakieś dzieci, które przyjechały recytować wiersze, kiedy o wiele ciekawsze jest życie codzienne naszego miasta. Właściwie to piszę całkiem poważnie.

  2. Twoja opinia jest wprost żenująca i pozbawiona jakiegokolwiek szacunku dla kultury i sztuki. Powyższy Festiwal jest jedną z największych imprez AKTORSKICH w Polsce, uczestnicy reprezentują niesamowicie wysoki poziom i to nie ma nic wspólnego z dziecięcym recytowaniem, które możesz obejrzeć w szkole. Najpierw przyjdź i posłuchaj,a potem się wypowiedz lub nie, bo biorąc pod uwagę poziom twojego komentarza, zakładam, że wcale tam nie byłeś. Twoja strata. ;)

  3. Ok, może rzeczywiście są osoby, które to interesuje. W moim przekazie bardziej chodziło o linię redakcji, aby pokazywała więcej życia codziennego miasta, bo sądzę, że dla wielu lubaczowian to o wiele ciekawsze niż wspomniany festiwal. Mówiąc z odrobiną emfazy można wręcz przyjąć, że to codzienne życie dla niektórych mieszkańców miasta jest prawdziwą poezją:) Swoją drogą byłem na nim (festiwalu) parę razy, ale nie wydał mi się ucztą – rzecz gustu. Ale rozumiem, że kogoś to może interesować, nie miałem zamiaru ich urazić:)

  4. Jurry, po co mamy oglądać widownię na zdjęciach??? Dla twojej wiadomości – były tam dzieci i młodzież z Lubaczowa, bardzo zdolni młodzi ludzie. Człowiek tworzy kulturę i jest jej częścią, więc jak najbardziej takie informacje powinny być nagłaśniane. Nie chciałeś nikogo urazić – a wyszło jak zawsze…

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here