Pogoń-Sokół nie podołał ze Skołoszowem – zobacz zdjęcia

0

MKS Pogoń-Sokół Lubaczów, po pewnym zwycięstwie w minioną sobotę (25.05) nad rezerwami przemyskiej Polonii (1-3), tym razem w  środowym (29.05) meczu doznał w Lubaczowie dotkliwej porażki z zespołem ze Skołoszowa.

Mecz rozegrano w ramach 17. kolejki spotkań, która pierwotnie miała odbyć się początkiem kwietnia. Wtedy nie pozwoliły na to warunki atmosferyczne, na które z kolei nie mogli narzekać zawodnicy wczorajszego popołudnia. Całe spotkanie toczyło się pod dyktando gości. To oni dominowali na boisku, stwarzali sytuacje bramkowe i skutecznie je wykorzystywali. Lubaczowianie jedynie w pierwszej części spotkania próbowali nawiązać wyrównaną walkę i nawet gdy stracili pierwszą bramkę grali bez kompleksów. Gospodarzom, skrzydła podcięła nieco druga bramka, która padła po prostym błędzie bramkarza Konrada Łakomego pod koniec pierwszej połowy. Ten chcąc wybić piłkę sprzed bramki podał ją wprost pod nogi jednego z napastników gości, który skorzystał z okazji i skierował piłkę do siatki.

Tuż po przerwie gospodarze próbowali jeszcze zaatakować, ale w tym dniu celnie strzelali jedynie zawodnicy ze Skołoszowa, którzy dołożyli jeszcze dwa trafienia. Do tego gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę, bo jeden z zawodników doznał poważnej kontuzji, a ławka rezerwowych była już pusta.

MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – LKS Skołoszów 0-4 (0-2).