27-latek z Lubaczowa młotkiem bezpieczeństwa wybił 10 szyb w szynobusie

15

Młody mieszkaniec Lubaczowa, podróżując szynobusem relacji Horyniec-Zdrój – Jarosław młotkiem bezpieczeństwa zdewastował pojazd.

Jarosławscy policjanci interweniowali wczoraj (13.05) około godz. 15.00 w związku ze zgłoszeniem uszkodzenia szynobusu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 27-letni mieszkaniec Lubaczowa podróżujący szynobusem, w okolicach Bobrówki wyjął młotek bezpieczeństwa zamontowany na ścianie pojazdu i rozbił nim dziesięć szyb. Kierownik szynobusu wraz z jednym z podróżnych obezwładnili mężczyznę i wyjęli mu młotek z rąk. Dzięki ich reakcji nie doszło do dalszej dewastacji.

Policjanci zatrzymali wskazanego przez świadków mężczyznę na dworcu w Jarosławiu. Pracownicy Sekcji Utrzymania Naboru wycenili straty na 70 tysięcy złotych na szkodę właściciela pojazdu. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Zatrzymany 27-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego decyzją lekarza został hospitalizowany.

elubaczow.com, KPP Jarosław


15 komentarze

  1. Ja nie bronię tylko załozyłem jedną z hipotez która rzeczywiście wcale nie musi być prawdą i Twoja wersja również może być prawdziwa dlatego mówię że nie warto osądzać skoro nie zna się sprawy bliżej (tam dobrałem złe słowo osądzać, nie oskarżać).

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here