Zderzenie aut na trasie Lubaczów – Dachnów. Kierująca miała ponad 4 promile!

5
fot. Archiwum
fot. Archiwum

Na trasie Lubaczów – Dachnów zderzyły się dwa samochody osobowe. Okazało się, że sprawczyni kolizji była kompletnie pijana. Policjanci byli zszokowani, gdy alkomat wskazał u niej zawartość ponad 4 promili alkoholu w organizmie.

Do całego zdarzenia doszło we wtorek (30.04) przed południem. Dyżurny lubaczowskiej komendy policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na trasie Lubaczów – Dachnów. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępne okoliczności zdarzenia. Kierująca oplem corsą na skrzyżowaniu prawdopodobnie wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się z citroenem. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Sprawczyni kolizji, 38-letnia mieszkanka gminy Lubaczów kierująca oplem, oddając alkomat, którym policjanci sprawdzali jej stan trzeźwości, wprawiła funkcjonariuszy w zdumienie. Urządzenie wskazało w jej organizmie ponad 4 promile alkoholu. Kierowca citroena był trzeźwy.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

5 komentarze

  1. u nie których zey miec 4 promile to trzeba 3 dzni nie pic.
    a bez jaj wystarczy reguralnie baniaczyc przez 2-3 dni i masz nawet 6 promili i chodzisz i zyjesz! no ale za kierownica w takim stanie to Boga i policji sie nie \bala

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here