Kajakiem po Tanwi w majowy weekend i nie tylko

1

Sprzyjająca pogoda, bliskość malowniczej natury i świetna przygoda – to wszystko czeka na nas podczas spływów kajakowych na Roztoczu.

Uczestnicząc w spływie kajakowym możemy nie tylko aktywnie wypocząć, ale także dokładniej poznać tajniki roztoczańskiej przyrody. Najpopularniejsze spływy w naszym regionie organizowane są na Tanwi. To zaledwie nieco ponad 30 kilometrów od Lubaczowa. Organizacją takich spływów zajmuje się Dawid Hałasa z firmy „Szum Fan” z Suśca. W jej ofercie zarówno indywidualne, jak i grupowe spływy kajakowe.

Nasza firma organizuje spływy kajakowe na górnym odcinku Tanwi w okolicach Suśca. Spływ zaczyna się przy moście w miejscowości Paary i kończy przy moście w miejscowości Huta Szumy przed Rezerwatem Nad Tanwią. Rzeka na tym odcinku jest kręta i wąska, ale płytka, przez co jest  spływ jest bezpieczny. Na trasie jest także przenioska i kilka zwalonych drzew, pod którymi trzeba przepłynąć. Woda jest tu bardzo czysta, dzięki czemu można obserwować „podwodne życie” roślin i zwierząt – mówi Dawid Hałasa.

Koszt spływu dla jednej osoby waha się od 18 do 24 złotych. Co ważne dzieci do 5 lat, pod opieką dorosłych nie płacą!

Więcej informacji na www.kajakisusiec.pl

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here