Wiosenna jazda konna sposobem na zdrowie i świetne samopoczucie

6
fot. Stadnina "Polanka"
fot. Stadnina „Polanka”

Wiosna, to doskonała okazja do rozpoczęcia aktywności ruchowej w kontakcie z naturą. Jeśli chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną, a dodatkowo się odprężyć i wyciszyć – to jazda konna jest właśnie dla Ciebie. Mieszkańcy Lubaczowa i okolic mogą rozpocząć swoją przygodę w ramach wiosennych kursów w Stadninie Koni „Polanka”.

Tym, co wyróżnia jazdę konną spośród innych rodzajów aktywności ruchowej, jest jednak jej pozytywne działanie na stan ducha i samopoczucia człowieka. Harmonijna i dobrze przygotowana jazda konna doskonale uspokaja myśli i wycisza, a bliskość natury odpręża i relaksuje. Godzina jazdy to, w zależności od jej intensywności i poziomu zaawansowania jeźdźca, od 300 do nawet 650 spalonych kalorii.

Czekamy na wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w Stajni „POLANKA” w Polance Horynieckiej. Wiosenny kurs jazdy konnej, który potrwa do końca maja, rozpoczynamy już 19 kwietnia. Do dyspozycji mamy sześć koni, a zajęcia poprowadzą profesjonalni instruktorzy. Gwarantujemy pełny komfort nauki w ciszy i spokoju. U nas przyswoisz sobie podstawową wiedzę z zakresu dobrej „współpracy” z koniem i być może rozpoczniesz swoją niezapomnianą przygodę – mówi Sebastian Nowakowski ze Stadniny „Polanka”.

Więcej informacji:

Stadnina Koni „POLANKA”
Polanka Horyniecka 28
Informacje i zapisy pod nr tel: 16 628 07 97 / 503 69 88 22
Ilość miejsc ograniczona.

Artykuł sponsorowany.

 


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

6 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here