Sukces młodej lubaczowianki w polsko-brytyjskim projekcie modowym

10

Początkiem kwietnia w Londynie, w pałacu White House Księcia Jana Żylińskiego, odbyła się druga edycja polsko-brytyjskiego projektu modowego FASHION CULTURE, w którym zwyciężyła pochodząca z Lubaczowa Anka Letycja Walicka.

 

fot. facebook.com/FashionCultureShow
fot. facebook.com/FashionCultureShow

Fashion Culture to międzynarodowe pokazy mody i konkurs z udziałem największych tego rodzaju uniwersytetów na świecie: College London of Fashion i Central Saint Martins College of Art and Design z Wielkiej Brytanii oraz ze strony polskiej: ASP z Łodzi, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru z Krakowa, a także Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie.

Zwycięzcą tegorocznej edycji została pochodząca z Lubaczowa Anka Letycja Walicka, absolwentka lubaczowskiego LO i Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Nagrodą główną są: dwumiesięczne płatne praktyki w Londynie, ufundowane przez brytyjską firmę Meyer & Mortimer, dwuletnie stypendium sprezentowane przez Krakowskie Szkoły Artystyczne na kierunkach: Kreatywnej Fotografii lub Visual Merchandisingu oraz weekendowa wycieczka do Lisbony sfinansowana przez Międzynarodową Szkolę Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie.

Młoda lubaczowianka gościła w studiu Dzień Dobry TVN razem z Karoliną Marczuk, która dostała wyróżnienie. By obejrzeć materiał video wystarczy kliknąć w poniższe zdjęcie.

walicka_tvn
Kliknij by przejść na stronę programu „Dzień Dobry TVN”


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

10 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here