Oleszyce: 23-latek wpadł z trawką

9
fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

Policjanci z Komisariatu Policji w Oleszycach zatrzymali w sobotę (02.03) 23-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Młody mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

W sobotę (02.03) funkcjonariusze Komisariatu Policji w Oleszycach otrzymali informację z której wynikało, że 23-letni mieszkaniec Oleszyc posiada narkotyki. Policjanci postanowi sprawdzić ten sygnał i udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. W trakcie przeszukania jego pokoju funkcjonariusze odnaleźli ponad 5 gramów suszu marihuany zapakowane w kilka woreczków strunowych. 23-latek przyznał się do winy i usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Teraz policjanci ustalają czy mężczyzna rozprowadzał narkotyki, wyjaśniają także okoliczności w jakich mężczyzna wszedł w posiadanie marihuany.

elubaczow.com, pah, KPP Lubaczów


9 komentarze

  1. tylko dlaczego tak nieliczne kraje to legalizują (holandia) może coś w tym jest? pomyśl. A może chciałbyś żeby twoje dziecko w przyszłości „zażywało i tak przegrywało” jak piszesz. Od czegoś się zaczyna i na czymś kończy nie zawsze szczęśliwie. Jesteś wolnym człowiekiem więc jedź do Holandii i jaraj. w Polsce niech będzie jak jest jeśli chodzi o narkotyki. I nie mów że „maryśka” to nie narkotyk bo ma w swoim składzie THC (o ile wiesz co to jest) a to narkotyk jak tra lala i uzależnia.
    Życzę ci tylko rozsądku w przyszłości. I popatrz na to przez pryzmat dzieci które może masz a jak nie masz to penie będziesz miał. Dzieciaki zapłacą jakiemuś dealerowi twoje pieniądze zaćpają się i ….. (reszta jasna, narkomani żywe przykłady chodzą wśród nas).
    POZDRAWIAM WSZYSTKICH WYZWOLONYCH !!!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here