Stare Dobre Małżeństwo na walentynki w Lubaczowie – zobacz zdjęcia

10

Galeria zdjęć z czwartkowego (14.02) koncertu Starego Dobrego Małżeństwa w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.

Fot. Michał Jabłoński i Tomasz Michalski dla elubaczow.com (c)


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

10 komentarze

  1. I ludzie narzekają, że się w powiecie nic nie dzieje, bo jakieś gomby postanowiły w jeden weekend dać trzy grube wydarzenia artystyczne. Ten weekend powinien zostać zarezerwowany dla Biesiady w Horyńcu. Przez to ludzie muszą wybierać – teatr, koncert jeden, czy sobota drugi w Cieszanowie. A tak cały luty byłby ciekawie urządzony, gdyby co tydzień było jedno wydarzenie.
    Władze się PUKNĄĆ w czoło, czy robi się kulturę czy konkurencję.

  2. Ja tego nie mojmuje , wiadomo ze koncert dobrego dobrego zespołu kosztuje ale to jest dziwne , moze organizator chciał wykluczyc proste społeczeństwo z uczestnictwa bo tak to wyglądało ,bo nie kazdy w lubaczowie moze sobie pozwolic , ale dlaczego jak jest jakis koncert w lubaczowie lub w okolicach 10, 15,20zł to nie takiego razgłosu , koncert przed mdk przychodzi garstka ludzi, a jak pisze 35 zl to bilety rozchodza sie po 2 czy trzech dniach, to pokazuje ze koncercie była sama szlachta lubaczowska?, chyba powinno byc odwrotnie , młodzie do kultury przyciaga sie inaczej?, potem sie mowi ze lubaczowsks mlodzie nic nie robi

  3. Koncert był promowany za pośrednictwem „mediów tradycyjnych” (m.in. plakaty) i właśnie tą drogą doszła do nas informacja.
    @uru, a kiedy odbyło się „oficjalne ogłoszenie”? Z tego co nam wiadomo to organizatorem była prywatna agencja eventowa.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here