HLPN w Cieszanowie: Wyniki VIII i IX kolejki spotkań

1

WYNIKI VIII KOLEJKI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ W CIESZANOWIE Z DNIA 1.02.2013 r. (piątek)

Leśnik Płazów – Czarni Oleszyce 3:4 (1:1)
T. Ciećkiewicz 3 – M. Polak, P. Brzyski, M. Linek

Czerwoni Cewków – MSSCh Lubaczów 3:3 (1:3)
R. Rokosz, R. Dzięgielewski, R. Witko – M. Machczyński 2, M. Pytel

Projekt-Dom Lubaczów – Juwenia Cieszanów 6:3 (1:0)
P. Kostek 2, P. Szadkowski, M. Gąsior, P. Bańbor, M. Adamarek – W. Krzemiński 2,
R. Antonik

ZOZ R-36 Lubaczów – Kormed Lubaczów 3:4 (1:3)
M. Kuziemski 2, M. Gotkowski – P. Hass 3, R. Adamek

Piast Antoniki – HighFive Team Cieszanów 3:2 (1:2)
M. Kuźniak, G. Kędzior, A. Antonik – T. Żmud 2

Traper Lubaczów – Księża Zamość-Lubaczów 15:3 (7:1)
J. Siryk 4, B. Grudowski 4, J. Roman 3, A. Meder, G. Obroślak, M. Kida, P. Horeczy –
– ks. T. Szady 2, ks. P. Derylak

Pauza: Błękitni Wola Obszańska

WYNIKI IX KOLEJKI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ W CIESZANOWIE Z DNIA 3.02.2013 r. (niedziela)

Księża Zamość – Lubaczów – Juwenia Cieszanów 1:4 (1:2)
ks. K. Zalewski – W. Krzemiński 3, A. Marciniszyn

Projekt Dom Lubaczów – HighFive Team Cieszanów 4:2 (2:0)
M. Adamarek 3, P. Kostek – K. Cynar, R. Wingert

Piast Antoniki – Kormed Lubaczów 0:3 v.o.

Błękitni Wola Obszańska – Czarni Oleszyce 3:4 (1:2)
M. Gąsior, K. Koman, R. Łuszczak – D. Siudy 2, R. Jabłoński, K. Szynal

Czerwoni Cewków – ZOZ R-36 Lubaczów 1:3 (0:1)
R. Rokosz – D. Polucha, M. Godkowski, P. Mizyn

Leśnik Płazów – MSSCh Lubaczów 2:3 (1:1)
W. Sikora, P. Bundyra – M. Machczyński 3

Pauza: Traper Lubaczów

 

hlpn_cieszanow_tab
Tabele po IX kolejce

TERMINARZ X KOLEJKI HLPN W CIESZANOWIE – 08.02.2013 r. (piątek)

17.00 Kormed Lubaczów – Traper Lubaczów
17.40 Leśnik Płazów – Piast Antoniki
18.20 MSSCh Lubaczów – Projekt Dom Lubaczów
19.00 HighFive Team Cieszanów – Juwenia Cieszanów
19.40 ZOZ R-36 Lubaczów – Błękitni Wola Obszańska
20.20 Czarni Oleszyce – Księża Zamość – Lubaczów
Pauza: Czerwoni Cewków

TERMINARZ XI KOLEJKI HLPN W CIESZANOWIE – 10.02.2013 r. (niedziela)

15:00 Księża Zamość Lubaczów – ZOZ R-36 Lubaczów
15:40 Juwenia Cieszanów – MSSCh Lubaczów
16:20 Traper Lubaczów – Leśnik Płazów
17:00 HighFive Team Cieszanów – Czarni Oleszyce
17:40 Projekt Dom Lubaczów – Piast Antoniki
18:20 Czerwoni Cewków – Błękitni Wola Obszańska
Pauza: Kormed Lubaczów


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here