Zryw Młodów z dwucyfrową przewagą na inaugurację Halowej Ligi Gminy Lubaczów

2
hlpn_lubaczow
fot. rmroczny

Sobotnia (19.01) pierwsza kolejka w rozgrywkach Halowej Ligi Gminy Lubaczów w piłce nożnej przeszła do historii. Pierwszym liderem w tabeli został Zryw Młodów, po bardzo wysokim zwycięstwie nad Walterem Opaka. Inauguracja halowej ligi nie poszła natomiast po myśli obu gospodarzy imprezy. Zarówno Start Lisie Jamy, jak i Huragan Basznia Dolna ponieśli porażkę – informuje nasz partnerski serwis Lubaczowska Piłka.

W meczu inaugurującym Halową Ligę Gminy Lubaczów (HLGL), w której udział biorą wszystkie drużyny piłkarskie Ludowych Klubów Sportowych z terenu gminy Lubaczów, Piast Antoniki uległ Rolnikowi Wólka Krowicka 3:5. Największą ilość bramek przyniosło trzecie spotkanie, pomiędzy Zrywem Młodów i Walterem Opaka. Piłkarze z Młodowa “wbili” rywalom aż dwanaście bramek, tracąc jedynie dwie. Cztery bramki dla Zrywu zdobył Artur Nazarczuk, po dwie dołożyli Maciej Krzych, Damian Szmul i Patryk Kwaśniak, a po jednej Adrian Antonik i Paweł Winiarski. Tak okazałe zwycięstwo pozwoliło Zrywowi zasiąść na fotelu lidera po pierwszym weekendzie rozgrywek.

Falstart zaliczyli obaj gospodarze Halowej Ligi. Start Lisie Jamy przegrał z Granicznymi Krowica, zaś Huragan Basznia Dolna nie dał rady grającemu po raz drugi w tym dniu Piastowi Antoniki.

Wyniki I kolejki HLGL:

Piast Antoniki-Rolnik Wólka Krowicka 3:5

Graniczni Krowica-Start Lisie Jamy 9:4

Zryw Młodów-Walter Opaka 12:2

Huragan Basznia Dolna-Piast Antonik 2:6

 Źródło i więcej informacji: Lubaczowska Piłka


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here