Spokojne święta na drogach powiatu lubaczowskiego

4
fot. elubaczow.com
fot. elubaczow.com

Zakończyły się policyjne działania „Boże Narodzenie 2012”. W tym roku święta na drogach naszego regionu były dużo bezpieczniejsze niż w roku poprzednim. Odnotowano mniej wypadków i rannych w tych zdarzeniach. Nie było śmiertelnych ofiar wypadków.

Od piątku (21,12) do środy trwały policyjne działania „Boże Narodzenia 2012”. Przez sześć dni na drogach Podkarpacia doszło do 15 wypadków, w których rannych zostało 20 osób. W wypadkach nikt nie zginął. Policjanci zatrzymali 50 nietrzeźwych kierowców.

Na podkarpackich drogach w Wigilię i dwa dni świąteczne było bezpieczniej niż w ubiegłym roku. W ciągu tych trzech dni doszło do 6 wypadków, w których rannych zostało 8 osób. W tych wypadkach nikt nie zginął. Funkcjonariusze w tym czasie zatrzymali i uniemożliwili dalszą jazdę 27 nietrzeźwym kierującym.

Tegoroczne święta były wyjątkowo bezpieczne na drogach powiatu lubaczowskiego. – Nie odnotowaliśmy żadnych poważniejszych wypadków drogowych. Nie było też zgłoszeń natury kryminalnej. Chcielibyśmy by tak przebiegały każde święta w naszym powiecie – mówi oficer prasowy lubaczowskiej komendy oficer prasowy mł. asp. Marian Sochań.

elubaczow.com, pah, KWP Rzeszów


4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here