„Szlachetna Paczka” także w Lubaczowie i okolicach!

4

Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością.” (Thomas Jefferson)

Szlachetna Paczka, to ogólnopolski projekt, który w tym roku po raz pierwszy, zawitał w nasze strony… Wreszcie powstał rejon „Lubaczów  i okolice”!  W ubiegłej edycji kilku wolontariuszy działało już na naszym terenie, jednak na mapie paczkowej znaleźliśmy się dopiero teraz. Dzięki temu, mieszkające w naszym sąsiedztwie rodziny,  otrzymają iskierkę nadziei, która może stać się dla nich impulsem do przeprowadzenia zmian w swoim życiu – informują SuperW, bo tak nazywają się wolontariusze działający w tej akcji.

Kliknij by przejść na stronę Szlachetnej Paczki

Wolontariusze spotykali się już z potrzebującymi rodzinami i zdiagnozowali ich sytuację,  a do projektu włączyli tylko te, co do których mają pewność, że naprawdę potrzebują pomocy, a otrzymane wsparcie może być dla nich inspiracją do zmiany. Dzięki spotkaniom i rozmowom z rodzinami, wolontariusze poznali ich sytuację oraz  konkretne potrzeby. Na tej podstawie stworzyli opisy, które trafiły do internetowej bazy na stronie www.szlachetnapaczka.pl. Tam darczyńca może wybrać konkretną rodzinę z naszego rejonu  i przygotować dla niej mądrą i skuteczną pomoc.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do włączenia się w projekt i przygotowanie paczki dla jednej z „naszych” rodzin.

Więcej informacji na stronie www.szlachetnapaczka.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

4 komentarze

  1. Świetna sprawa, ale ludzi z wielkim sercem w Lubaczowie mało, oj mało… Akcja jest ogólnopolska, w tym roku 12 edycja, a u nas niewielu o niej cokolwiek słyszało… A warto pomagać, zwłaszcza, że tego roku pomagamy rodzinom z naszej okolicy, prawdziwym ludziom…. nie gdzieś tam daleko i nieznajomym 🙂

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here