VW Polo do zgarnięcia! Wystarczy 2 tysiące i trochę szczęścia!

0

Nowy samochód osobowy Volkswagen POLO Cityline, skutery, rowery i nawigacje samochodowe – takie nagrody czekają na klientów Powiatowego Banku Spółdzielczego, którzy wezmą udział w loterii „Autolokata II”. 

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji swojej loterii, bank poszedł „za ciosem” i „zainwestował” w jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody. „Solidne oprocentowanie i możliwość wygrania fantastycznych nagród, w tym nowego Volkswagena POLO Cityline. Czego można chcieć więcej od dobrej lokaty?!” – pyta retorycznie PBS na swojej stronie internetowej i zachęca do udziału w loterii. – Oprócz nowej „polówki”, do wygrania mamy jeszcze dziesięć rowerów, pięć nawigacji samochodowych i sześć skuterów, po jednym „gwarantowanym” na każdy oddział naszego Banku – mówi Paweł Kapel, prezes PBS w Lubaczowie.

Zasady uczestnictwa są identyczne jak w pierwszej edycji. Wystarczy w jednym z oddziałów Powiatowego Banku Spółdzielczego w Lubaczowie założyć depozyt „Autolokata II”. Równowartość dwóch tysięcy złotych na lokacie – to jeden kupon. Im większa kwota, tym więcej kuponów i tym samym większa szansa na wylosowanie cennych nagród. Starannie wypełnione kupony wrzucamy do specjalnych pojemników znajdujących się w każdym z naszych oddziałów. Lokaty można zakładać do końca stycznia 2013 roku i aby wzięły udział w losowaniu należy je utrzymać przynajmniej do 3 marca 2013 roku. Losowanie nagród odbędzie się 11 maja 2013 roku w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie.

Więcej informacji na stronie www.pbslubaczow.pl

“Artykuł sponsorowany”

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.