7 policyjnych patroli, 228 skontrolowanych kierowców w dzisiejszej akcji „Trzeźwy poranek”

12
fot. Arch. elubaczow.com

Dziś od rana lubaczowscy policjanci prowadzili akcję „Trzeźwy Poranek”. Sprawdzono trzeźwość 228 kierowców.

Dzisiaj (29.10) od godz. 4.00 do godz. 8.00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie prowadzili akcję „Trzeźwy Poranek”. Działania były prowadzone równolegle na terenie Lubaczowa, Cieszanowa i Narola. W akcji, w której uczestniczyło w sumie 7 policyjnych patroli, przebadano stanu trzeźwości 228 kierowców. Policyjne urządzenia w każdym przypadku pokazały wynik 0,00 promila alkoholu.

Dzisiejszy poranek był naprawdę „trzeźwym porankiem” – podsumowuje lubaczowska policja.

elubaczow.com, pah, KPP Lubaczów

12 komentarze

  1. racja ranki juz sa trzezwe przez nasza lubaczowska policje…. teraz pasuje trzezwe wieczory :)))

    bylem uczestnikiem dzisiejszej akcji i tylko brakowalo słów na koniec ” proszę jeszcze pokazac gaśnicę i trójkąt ” hahahahahhaahahahahahhahaha i byłby pakiet.

    pozdrawiam nasza policje – nigdy nie ma ich tam gdzie trzeba

  2. Ta akcja wykazała, że większość naszych porannych kierowców to ludzie odpowiedzialni, poważni. Zgadzam się z @s – takie akcje powinno się prowadzić w godzinach nocnych piątek-sobota, sobota-niedziela, niedziela-poniedziałek. Tu czyha najwięcej niebezpieczeństw związanych z kierowcami wracającymi z imprez. Rano to raczej ciężko kogoś „po wypiciu” namierzyć, bo oni najczęściej odsypiają wtedy trudy poprzedniego dnia. Opisana akcja – ok, efekt – statystycznie bardzo pozytywny, skuteczność łapania pijanych kierowców – wątpliwa niestety.

  3. Proponuję przyłączenie naszego powiatu do Białorusi albo Korei Północnej pod nazwą obwód lubaczowski gdyż jak zauważyłem jeśli napisze ktoś na tej stronie na PSL albo na wysoko postawionego urzędnika to nawet jeśli jest to prawda i nie łamię prawa to wypowiedz ta jest usuwana. mamy tu cenzurę jak na Białorusi. Do redakcji wiem, że jesteś powiązany jak i Twoja rodzina z PSL ale Stary nie rób cenzury żyjemy w XXI wieku w kraju UE, kraju demokratycznym. moim zdaniem zachowując się tak zachowujesz się jak dzieciak w piaskownicy, któremu zabrano lizaka dorośnij trochę. STOP CENZURZE, WOLNOŚĆ SŁOWA< DEMOKRACJA.

  4. Szanowny kolego! Najpierw oskarżasz i obrażasz ludzi (wpis do wglądu), później sam „płaczesz”, że usuwamy komentarze i piszesz krytyczne pod naszym (kilka osób publikuje na portalu) adresem posty, a na koniec sam sobie przytakujesz, ale już pod innym nickiem. DOROŚNIJ!

  5. Nie piszcie krytycznie pod adresem redakcji. ktoś powiedział kiedyś, że wielki człowiek nie boi się krytyki. Spójrz co by było gdybysmy nie krytykowali. Stary jest coś takiego jak zdrowa krytyka, wolność wypowiedzi to fundamenty demokracji. Tam gdzie nie ma krytyki i wolności słowa a ludzie mają zakneblowane usta panuje dyktatura. Chcecie z Polski zrobić dyktaturę.

  6. Jak błazenada to po jakiego chu** tu zaglądasz? nie pasuje Ci redakcja?złóż skargę, hmm do kogo?do właściciela na właściciela. Jego strona jego pomysł, jego pieniądze to robić może co chce, czytając Wasze obraźliwe posty to się aż pracy odechciewa.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here