Nagrody z loterii trafiły do zwycięzców… i przedszkolaków

2

Wszystkie nagrody wylosowane w I edycji Loterii AutoLokata PBS Lubaczów trafiły już do swoich właścicieli, a niektóre także do… przedszkolaków – informuje na swojej stronie Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

Chodzi o konsole Sony PS3, które trafiły do Pani Jolanty Kopciuch z Żukowa oraz Pana Marcina Saramagi z Lubaczowa oraz telewizory LCD 32″, które wylosowali: Pani Bożena Kaciuba z Łukawca, Pani Maria Kudyba z Nowego Sioła oraz Pan Marcin Saramaga z Lubaczowa. Nagroda główna, czyli samochód osobowy Chevrolet Spark już wcześniej odebrała Pani Czesława Olszewska z Cieszanowa.

Ciekawostką jest fakt, iż telewizor LCD 32″, czyli jedna z dwóch nagród wylosowana przez Pana Marcina, zamiast do domu, trafiła do przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Lubaczowie.

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie ruszył już także z drugą edycją loterii AutoLokata, w której do wygrania są jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody, a wśród nich samochód osobowy Volkswagen Polo, skutery, rowery turystyczne i nawigacje GPS.

Artykuł sponsorowany

2 komentarze

  1. Pani Czesława Olszewska z Cieszanowa to była Pani Dyrektor Banku Spółdzielczego w Cieszanowie. Moim zdaniem byli pracownicy PBS nie powinni brać udziału w takiej loterii. Główna nagroda dla takiej osoby jak Pani Czesława, przepraszam bardzo ale budzi podejrzenia i niepotrzebne komentarze.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here