Cardetailing – nietypowy biznes, który wyrósł z pasji

4
fot. Jacky Autodetailing

„Jacky Autodetailing”, tak nazywa się dość nietypowa firma, która działa od niedawna w Lubaczowie. Firma, która wyrosła z pasji do samochodów i motoryzacji świadczy profesjonalne usługi w branży kosmetyki samochodowej. 

„Auto detailing” to nazwa procesu profesjonalnej i szczegółowej pielęgnacji samochodu. Możemy utożsamiać ją zarówno z pojęciem konserwacji jak i renowacji. Nasze działania obejmują przede wszystkim troskę o zewnętrzny wygląd samochodu. W tym przypadku obiektem naszego zainteresowania jest nie tylko lakier czy felgi, opony, plastikowe  i gumowe elementy (np. uszczelki), ale również inne, często trudno dostępne miejsca, takie jak np. nadkola. Firma zajmuje się także pielęgnacją wnętrza pojazdu. Na wykonanie pełnego detailingu składa się wiele drobiazgowych i złożonych etapów, a czas poświęcony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od 8 godzin do 6 dni – dowiadujemy się ze strony internetowej firmy.

Jak dodaje właściciel, zakres usług jest bardzo duży, a wśród nich także tzw. „smart repair”, czyli  modułowa technologia napraw małych obszarówDzięki Smart Repair nie trzeba np. wymieniać całej tapicerki z powodu niewielkiej dziury wypalonej papierosem, przetarcia czy zmiany zestawu głośnomówiącego – nawet jeśli jest to tapicerka skórzana.

Ciekawostką jest także fakt, że z usług firmy korzystają nie tylko właściciele najnowszych samochodów, którzy nieco zaniedbali swoje „cacka”, ale także posiadacze kilkunastoletnich samochodów, chcący mocno odświeżyć swoje auto. Ceny usług „”Jacky Autodetailing” uzależnione są od wielkości i stanu samochodu i zaczynają się już od 40 złotych za podstawowy pakiet mycia i poprawy efektu wizualnego i właściwości samoczyszczących lakieru.

Artykuł sponsorowany

4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here