Szeroka oferta kursów na nowy rok szkolny

1
Szkoła Językowa, Lubaczów

Szkoła Języków Obcych i Zajęć Pozaszkolnych w Lubaczowie rozpoczęła właśnie nowy rok szkolny, w którym oferuje bardzo szerokie możliwości dokształcania. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc już zapraszam do wcześniejszego wyboru kursu i zarezerwowanie miejsca w grupie.

W tym roku w ofercie szkoły m.in.:

1. Kursy językowe dla najmłodszych (3-6 lat) prowadzone według nowoczesnych metod TOTAL PHISICAL RESPONSE, czyli różnego rodzaju gry i zabawy realizowane są tematyczne zagadnienia, poszerzające zarówno wiedzę jak i słownictwo oraz umiejętność reagowania w określonych sytuacjach. Zajęcia prowadzone są w salach lekcyjnych wyposażonych z myślą o dzieciach. Atmosfera kreowana przez lektora i inspirowana wystrojem wnętrza budzi w dzieciach radość i skupienie jednocześnie, oraz chęć do nauki i zdobywania wiedzy.

2. Kursy językowe dla MŁODZIEŻY (7-11 lat), gdzie nauczyciel stopniowo wprowadza elementy metody zintegrowanej umożliwiającej równoczesne opanowanie czterech sprawności językowych tj.: czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie oraz komunikatywnej.

3. Kursy językowe dla GIMNAZJALISTÓW (12-14 lat) ukierunkowane na przygotowanie do końcowych egzaminów gimnazjalnych. Program kursu jest zgodny ze standardami wymagań ustalonymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną i obejmuje kształcenie umiejętności w trzech wymaganych obszarach: odbiór tekstu słuchanego, odbiór tekstu czytanego i właściwego reagowania językowego.

4. Kursy języków obcych przygotowujące do egzaminów międzynarodowych. Wprowadzona kompleksowa i najbardziej efektywna metoda zintegrowana, umożliwia równoczesne opanowanie czterech sprawności językowych (czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie i zastosowanie struktur gramatycznych).

5. Kursy przygotowujące do matur MATURA i kursy prowadzące do egzaminów IELTS umożliwiające podjęcie studiów w krajach anglojęzycznych.

6. Kursy dla kadry kierowniczej, menadżerów i specjalistów branżowych (ENGLISH FOR BUSINESS), przygotowujące do egzaminów Business English Certificate na trzech poziomach zaawansowania.

7. Kursy elitarne, ukierunkowane, w grupach 2-5 osobowych, oferowane wszystkim tym, którzy zechcą w szybkim tempie opanować konkretne umiejętności, np mówienie, gramatykę, tłumaczenie tekstów lub przygotować się do wybranego egzaminu.

8. Matematyka, fizyka, chemia, biologia, historia, j. polski – kursy i korepetycje dla uczniów wszystkich typów szkół.

9. Półkolonie letnie i zimowe.

Powyższa oferta prezentuje ogólny zarys planowanej współpracy. Oferujemy Państwu naukę języka: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego oraz zajęcia ruchowe – korektywę, taniec i muzyczne – rytmika, nauka gry na gitarze.

Osoby kontynuujące naukę zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem, terminami wpłat, lokalizacją zajęć oraz po odbiór karty słuchacza.

Życzymy przyjemnej nauki w roku szklonym 2012/2013.

Szkoła Języków Obcych i Zajęć Pozaszkolnych w Lubaczowie

ul. Kościuszki 2a, 37-600 Lubaczów, Tel. 601 180 075


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here