Ruszyły zapisy na karate w Lubaczowie i Oleszycach

0
fot. LASW

Lubaczowska Akademia Sztuk Walki ruszyła właśnie z zapisami na treningi karate w Lubaczowie i Oleszycach. Oferta dostosowana jest do różnych grup wiekowych i poziomu umiejętności. Dodatkową atrakcją osób trenujących w Akademii jest możliwości udziału w zawodach, seminariach, obozach i egzaminach na stopnie uczniowskie. Zajęcia prowadzą licencjonowani instruktorzy, a program ćwiczeń dopasowany jest do początkujących uczestników. Trening obejmuje m.in. techniki walki, ćwiczenia korygujące postawę, wzmacniające kręgosłup czy elementy samoobrony.

Treningi w Lubaczowie w małej sali gimnastycznej SP Nr 2 odbywają się we wtorki i piątki:

  • godz. 17.30. – dzieci
  • godz. 18.45. – młodzież i dorośli

Pierwszy trening w Oleszycach zaplanowano na wtorek 11 września, na godz. 17.00 w małej sali miejscowej Szkoły Podstawowej.

Zapraszamy:

– dorosłych i młodzież – jeśli zawsze marzyliście, żeby ćwiczyć sztuki walki, a nigdy nie było na to czasu, bądź obawialiście się, że nie dacie sobie rady, bo jesteście za starzy, albo nie macie kondycji… nic bardziej mylnego! U nas ćwiczyć może każdy bez względu na wiek, a trening dostosowany jest do początkujących uczestników. Możecie popracować nad sylwetką, gibkością, wzmocnić ciało i zyskać pewność siebie, uwierzcie, że warto! Treningi Karate dla dorosłych i młodzieży zawierają więcej elementów samoobrony, a ponadto w naszej Akademii można uczestniczyć w dodatkowych zajęciach AikiJuJutsu (stara japońska sztuka samoobrony) oraz Katori Shinto – Ryu (sztuka miecza).

– dzieci –  w dobie komputerów, gier i telewizji dzieci coraz mniej czasu poświęcają na ruch, który jest im niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Jeśli Twoje dziecko ukończyło 6 lat i przejawia chęci do uczestnictwa w treningach Karate, nie ma dla niego nic lepszego! Dzięki uczestnictwu w zajęciach dzieci mają okazję nauczyć się podstaw Karate, wzmocnić kości, gibkość, popracować nad pewnością siebie. Karate jest też doskonałą metodą na walkę z wadami postawy takimi jak skrzywienia kręgosłupa i płaskostopie. Ponadto dzieci mają okazję uczestniczyć w zawodach i egzaminach co wyrabia w nich odporność na stres i kształtuje charakter,a przede wszystkich zajęcia takie sprawiają im wielką radość, gdyż wzbogacone są w gry i zabawy ruchowe.

Więcej informacji na stronie karatelubaczow.pl

Artykuł sponsorowany.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here