PBS Lubaczów rozdał nagrody I edycji loterii „Autolokata”

7

W sobotnie (25.08) popołudnie sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie zapełniła się klientami i sympatykami Powiatowego Banku Spółdzielczego. Wszystko za sprawą Wielkiego Finału Loterii AutoLokata i uroczystego losowania nagród.

Najpierw w dobry nastrój publiczność wprowadził  Łukasz Błąd z kabaretu „Kaczka Pchnięta Nożem”, później emocje rosły z każdą minutą. Nagrody losowała Magdalena Żyła, która przez internautów została wybrana w konkursie „Zostań twarzą PBS Lubaczów”.  Najpierw wylosowano dwie konsole Sony PS3. Pierwszą trafiła do Pani Jolanty Kopciuch z Żukowa, a druga do Pana Marcina Saramagi z Lubaczowa. Telewizory LCD 32″ wylosowali: Pani Bożena Kaciuba z Łukawca, Pani Maria Kudyba z Nowego Sioła, oraz Pan Marcin Saramaga z Lubaczowa. Kulminacyjnym momentem było losowanie nagrody głównej, czyli samochodu osobowego Chevrolet Spark, który wygrała Pani Czesława Olszewska z Cieszanowa.

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie serdecznie gratuluje zwycięzcom i już teraz zapowiada start drugiej edycja loterii „Autolokata”, w której mają być jeszcze atrakcyjniejsze nagrody, a wśród nich samochód Volkswagen Polo, i skutery.

Artykuł sponsorowany


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

7 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here