Pogoń-Sokół nadal bez punktów i…bramek

2

Za nami drugi druga kolejka rozgrywek w jarosławskiej klasie okręgowej. Pogoń-Sokół Lubaczów ponownie przegrał swoje spotkanie, nie strzelając przy tym choćby honorowej bramki. Katem lubaczowian, okazała się tym razem być drużyna LKS Skołoszów.

Zero punktów, zero strzelonych bramek, pięć bramek straconych i ostatnie miejsce w tabeli. Koszmarne wspomnienia z sezonu 2010/2011 ponownie odżyły. Identyczny start lubaczowska drużyna zanotowała właśnie dwa lata temu, po którym z hukiem spadła do A klasy.

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego w niedzielnym meczu było jasne, że to gospodarze ze Skołoszowa są faworytami spotkania. Nie można było jednak stwierdzić, że rywal jest poza zasięgiem MKS-u. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:00. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy. Szczególnie we znaki piłkarzom Pogoni-Sokół dali się bracia Mateusz i Kamil Buczkowscy – autorzy wszystkich trzech bramek dla Skołoszowa. Pierwsza z nich padła w 33.minucie po strzale młodszego Mateusza. W drugiej połowie kolejne dwie bramki dołożył Kamil Buczkowski. Rozmiar porażki mógł być jeszcze większy, ale piłka posłana w stronę bramki w 75.minucie przez Pawła Lisańczuka, ostatecznie odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką.

LKS SKOŁOSZÓW 3:0 POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW (1:0)

Bramki: M.Buczkowski 33′, K.Buczkowski 59′,89′
MKS Pogoń-Sokół Lubaczów: Łakomy, Hass, Małecki, Wójtowicz, Załuski, Dyś (46′ Grudowski), Polucha, Tor (52′ Taratuła), Kuziemski, Hojdak, Mazur

Więcej w naszym partnerskim serwisie Lubaczowska Piłka.