Szkoła Językowa: Sprawdź nas za darmo w wakacje!

0
fot. promar.edu.pl

Zachęceni popularnością i sukcesem poprzednich edycji, już po raz czwarty Szkoła Języków i Zajęć Pozaszkolnych w Lubaczowie organizuje  bezpłatne, pokazowe zajęcia edukacyjno-rozrywkowe. Szkoła chce w ten sposób przybliżyć profil swojej działalności i zachęcić do sprawdzenia oferty jaką przygotowała na nowy rok szkolny. Dla mieszkańców to doskonała okazja do bezpłatnego skorzystania z zajęć w miłej i wakacyjnej atmosferze.

Wakacje to dla nas wszystkich przerwa w codziennych obowiązkach szkolnych, czas na zasłużony wypoczynek, zabawę i regenerację sił. Im bardziej aktywnie spędzimy ten czas, z tym większym zapałem wrócimy do pracy, szkoły. Naszą wakacyjną ofertę kierujemy szczególnie do dzieci i młodzieży. Nauka języka połączona z warsztatami teatralnymi w naturalny sposób rozwijająca niezbędne umiejętności językowe, wyzwalająca kreatywność, pobudzająca wyobraźnię i rozwijająca osobowość uczestnika. Kurs jest interaktywny, co pomaga pokonać nieśmiałość w porozumiewaniu się w języku obcym, a poziom jest dobrany do językowych i wiekowych umiejętności uczniów, by w pełni mogli wykorzystywać swoje możliwości – mówi Marta Zabrońska ze Szkoły Językowej i zachęca do skorzystania z wakacyjnej oferty.

Szkoła oferuje także dla dzieci naukę metodą TPR, która polega na wykorzystaniu wszystkich zmysłów malucha. Według wyodrębnionych i oryginalnych programów (różnego rodzaju gry i zabawy) realizowane są tematyczne zagadnienia poszerzające zarówno wiedzę jak i słownictwo oraz umiejętność zastosowania właściwych zwrotów.

Nauczyciele to młode i dynamiczne osoby z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym i posiadające predyspozycje do nauczania małych dzieci.

Proszę nas sprawdzić i zapisać się na lekcje pokazową.
Zapisy pod numerem tel. 601-180-075.
Zapraszamy do siedziby naszej szkoły przy ul. Kościuszki 2A

/ budynek NFZ Caritas/ możliwy dojazd od ulicy Sienkiewicza

Artykuł sponsorowany


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here