Szkoła Językowa „Oliwer” zaprasza najmłodszych na bezpłatne lekcje próbne

0
Play me and learn

Szkoła Językowa „Oliwer” zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta na bezpłatne lekcje próbne. Szkoła, jako pierwsza w województwie, zakupiła innowacyjny zestaw Play me & learn, który m.in. poprzez zabawę, pozwala uczyć języka angielskiego dzieci już od drugiego roku życia.

„Play me” przenosi cały proces nauczania do środowiska zabawy, która jest naturalnym sposobem poznawania świata przez dziecko. Narzędziem dydaktycznym „Play me” jest gra jako forma aktywności o unikatowych cechach: zdolności motywowania, koncentrowania na celu, wprowadzania elementu rywalizacji bądź współpracy, fantazji bądź naśladowania rzeczywistości, pobudzania kreatywności, uczenia rozwiązywania zadań, myślenia abstrakcyjnego, uczenia się na własnych błędach, rozwijania wyobraźni etc. Innowacyjność systemu dydaktycznego Play me polega na wprowadzeniu do nauczania dzieci metody opartej na nauce poprzez gry i zabawy. W okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym prezentowanie materiału w sposób wysoce motywujący ucznia, najlepiej poprzez zabawę i ruch – naturalne środowisko dziecka ma ogromny wpływ na jego przyszłe wyniki w nauce.

Gry, zabawy oraz piosenki sprawią, że nauka nie tylko będzie przynosiła wymierne efekty ale przede wszystkim będzie sprawiała przyjemność. Grupy będą organizowane z uwzględnieniem kryterium wieku. Maxymalna wielkość grupy to 6 osób, dzięki czemu każde dziecko będzie brało aktywny udział w zajęciach. Udział w lekcji próbnej do niczego nie zobowiązuje.

Zadzwoń, dowiedz się kiedy będą organizowane pierwsze zajęcia próbne oraz zarezerwuj miejsce w grupie dla swojego dziecka.
Zajęcia będą się odbywały w siedzibie w Lubaczowie.
Serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe:
Szkoła Językowa Oliwer
ul. Abp. Baziaka 15 a, Lubaczów
Tel: 725 115 879
508 068 710
www.szkola-oliwer.pl

Artykuł sponsorowany


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here