Zostań twarzą lokalnego banku – wygraj sesję zdjęciową i angaż w kampanii reklamowej!

0

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie wystartował własnie z nietypowym konkursem. Spośród mieszkańców powiatu lubaczowskiego PBS szuka twarzy do jednej z przyszłych kampanii reklamowych. Z nadesłanych zgłoszeń, bank wybierze dziesięć najlepszych, a ostatecznego zwycięzcę konkursu wyłonią w głosowaniu internauci.

Zazwyczaj do naszych kampanii reklamowych wykorzystywaliśmy materiały z tzw. „banków twarzy”, których w internecie jest wiele. Tym razem postanowiliśmy poszukać „twarzy banku” wśród mieszkańców naszego regionu. Dla nas taka reklama będzie bardziej wiarygodna, a dla zwycięzcy to doskonała okazja do zdobycia nowych doświadczeń, autopromocji i dodatkowego zarobku. Być może, ze zwycięzcą zwiążemy się później dłuższą umową – mówi Piotr Żmurko, wiceprezes PBS Lubaczów.

Organizatorzy nie szukają profesjonalnych modelek, choć i takie osoby mogą zgłosić się do konkursu, jeżeli tylko zamieszkują na terenie naszego powiatu i mają ukończone 18 lat (to podstawowe warunki uczestnictwa). Swoje zgłoszenia mogą przesyłać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Na Wasze zgłoszenia bank czeka do 20 LIPCA!

Nagrodą główną jest ufundowana przez bank profesjonalna sesja fotograficzna i możliwość wystąpienia w przyszłej kampanii reklamowej banku. Dodatkowo zwycięzca konkursu będzie losować nagrody (w tym samochód) w konkursie AutoLokata, podczas sierpniowego pikniku PBS w Lubaczowie.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu na stronie http://www.bslubaczow.pl/konkurs/

 

 

Materiały reklamowe konkursu mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu”.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here