Piknik Rodzinny na osiedlu „Piaskowiec” jak zwykle oblegany – relacja i zdjęcia!

1
fot. Organizator

Tradycyjnie już, w jeden z czerwcowych z weekendów na boisku osiedlowym  „Piaskowiec”  przy ulicy Zielonej w Lubaczowie, mieszkańcy tego osiedla organizują Piknik Rodzinny. Tegoroczne spotkanie było trzecią edycja imprezy organizowana przez Stowarzyszenie Mieszkańców Na Rzecz Rozwoju „Osiedla Piaski”.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji – między innymi turniej piłki nożnej, biegi w różnych przedziałach wiekowych, biegi w workach, strzelanie z wiatrówki, konkurs recytatorski dla najmłodszych, a także sztafetę rodzinną (rodzic- dziecko do lat 7).  W poszczególnych konkurencjach za zajęcie pierwszych miejsc zawodnicy otrzymywali  puchary, dyplomy oraz  nagrody rzeczowe.  Przyznano również wiele wyróżnień. Dla wszystkich dzieci, które brały udział w zabawach sportowych, organizatorzy przygotowali  poczęstunek w postaci kiełbasy z grilla, napoju oraz słodką niespodziankę. Meczem Dnia był tradycyjny mecz piłki nożnej o beczkę piwa ŻONACI-KAWALEROWIE. Podczas pikniku wystąpiły młodzieżowe zespoły rockowe, działające   przy    Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie, a w godzinach wieczornych zagrał wszystkim znany w naszym mieście zespół VA-BANK. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, które przez kilka godzin mogły bawić się na zjeżdżalni i skakać  na trampolinie oraz korzystać z nowo postawionego na terenie boiska Placu Zabaw.

Atrakcją imprezy była również prezentacja samochodu strażackiego, która odbyła się dzięki Powiatowej Straży Pożarnej w Lubaczowie.

Impreza nie mogłaby się odbyć bez wsparcia sponsorów:

–      Powiatowy Bank  Spółdzielczy w Lubaczowie
–      Powiatowe Centrum Kultury
–      Miejska Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Lubaczowie
–      Hurtownia Poladex
–      Pan Andrzej Bąski
–      Pan Robert Polak
–      Pan Jerzy Siryk
–      Pan Mirosław Tabin
–      Pan Lesław Cioch
–      Pani Ryszarda Bąska
–      Pan Arkadiusz Basztewicz
–      Pan Dariusz Hałucha
–      Pan mieszkający przy ulicy Rolnej 2a
–      Pan Witold Tyburczy
–      Pani  Małgorzata  Goniak – sklep „Świat Dziecka”

elubaczow.com, Organizator

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here