U mieszkańca Horyńca-Zdroju znaleziono trzy słoiki marihuany

16

W ubiegły weekend lubaczowscy policjanci zatrzymali mieszkańca Horyńca-Zdroju, który posiadał przy sobie dwie porcje marihuany.  Chwilę później okazało się, że w domu ma jeszcze trzy słoiki specyfiku, który sam uprawiał. Także w Zalesiu (gm. Oleszyce) funkcjonariusze zatrzymali 28-latka, który pijany spacerował środkiem drogi i też miał przy sobie trawkę. 

W ubiegły weekend lubaczowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. W pierwszym przypadku policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Horyńca-Zdroju, który już wcześniej był podejrzewany o posiadanie narkotyków. Podejrzenie te potwierdziły się – funkcjonariusze znaleźli przy nim dwie porcje marihuany. W domu zatrzymanego policjanci znaleźli jeszcze ponad 230 gramów wysuszonej marihuany zapakowanej w trzech słoikach o pojemności 1 litra. Na dodatek na strychu znaleziono 15 sadzonek konopi indyjskich.

Drugi z mężczyzn, 28-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów, mając we krwi ponad dwa promile alkoholu spacerował środkiem drogi w Zalesiu stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym. Po wezwaniu na miejsce policjanci znaleźli u „spacerowicza” susz marihuany.

Niebawem obaj mężczyźni usłyszą zarzuty posiadania narkotyków, a dodatkowo jeden z nich usłyszy jeszcze zarzut ich uprawy.

elubaczow.com, pah, KPP Lubaczów

16 komentarze

 1. pytanie do ZANWCÓW dlaczego trzymał to w słoikach?
  – bo chciał zrobić kiszoną marihuane, tylko potrzebował zalewy
  – bo każdy pomyśli że to jakaś sałata
  – bo tak się właśnie trzyma
  – bo tak mu się chciało
  – bo to pioneer w dziedzinie przetrzymywania tego chwastu
  – inne

 2. Wielki sukces lubaczowskich policjantow – normalnie medal i premia dla kazdego… Udalo wam sie przechwycic 3 sloiki suszonych lisci o wartosci rynkowej rownej cenie sloikow w skupie… A co do sadzonek to jest ich znacznie wiecej niz 15… Chyba ten co potrafi liczyc mial tego dnia wolne… Zajmijcie sie czyms pozytecznym a nie JAJA sobie robicie…

 3. ja bym mu dał do więzienia za marihuane co oni sobie myślą robić im się nie chce i truja czym bądź społeczeństwo. chodzą i nie wiedzą co z sobą zrobić do łopaty gnoja. jakie właściwości lecznicze hahaha nie rozśmieszajcie mnie nie macie wiedzy na temat tego narkotyku, to ZŁO i trzeba to niszczyć

 4. I bardzo dobrze. Trzeba naprawdę nienawidzić siebie i innych, żeby się/ich narażać na takie niebezpieczeństwo używając tej trutki. Wiadomo, to co zakazane najbardziej pociąga. Mam nadzieję, że ten i żaden inny syf nigdy nie zostanie zalegalizowany.

 5. Trzymał w słoikach, bo to tzw. curring. Zioło „dochodzi” sobie w tym słoiku stając się lepsze w smaku wydzialając ładny aromat.
  PS. w tych słoikach, to raczej nie marihuana, tylko same liście z tej rośliny które raczej nie nadają się do palenia. Brawo Policja! haha 😀

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here