Lubaczowska B klasa: Czerwoni Cewków z awansem!

4
fot. Arch. elubaczow.com

Drużyna Czerwonych Cewków jako pierwsza zapewniła sobie w niedzielę (20.05) awans do lubaczowskiej A-klasy. Coraz bliżsi powrotu do wyższej klasy rozgrywkowej są także Czarni Oleszyce. W 22.kolejce rozłożonej na sobotę i niedzielę, strzelono w siedmiu spotkaniach 23 bramki – informuje nasz partnerski serwis Lubaczowska Piłka.

Po sobotnim (19.05) remisie w Starym Dzikowie pomiędzy drużynami miejscowej Victorii i Unii Łukawiec, stało się jasne, że aktualnego lidera rozgrywek dzieliło od zapewnienia sobie awansu do A-klasy zaledwie jedno zwycięstwo. Czerwoni wykorzystali swoją okazję, w bezlitosny sposób rozprawiając się u siebie z Dębem Cetula wynikiem 6:0. Aż cztery bramki w meczu zdobył Rafał Witko. Po jednej dołożyli Konrad Mrówka i Mateusz Maciejak. Tym samym po dwóch sezonach nieobecności, Czerwoni powracają do lubaczowskiej A-klasy.

Pozostało jeszcze jedno wolne miejsce do lubaczowskiej A-klasy. W walce o nie pozostali Czarni Oleszyce i Unia Łukawiec. Zdecydowanie bliżsi realizacji obranego celu są piłkarze z Oleszyc. W swoim dwudziestym drugim meczu w sezonie pokonali u siebie Piasta Antoniki 2:0. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Krzysztof Młodowiec. Na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu Czarni mają cztery punkty przewagi nad trzecią Unią Łukawiec.

Wyniki 22.kolejki

Victoria Stary Dzików – Unia Łukawiec 0:0
Błękitni Zalesie – Zalew Stary Lubliniec 0:3
Zabiała-Stare Sioło – Walter Opaka 2:0
Czarni Oleszyce – Piast Antoniki 2:0
Tanew Wola Wielka – LKS Ryszkowa Wola 3:2
Czerwoni Cewków – Dąb Cetula 6:0
Leśnik Płazów – LKS Korzenica 3:2

Szersze podsumowanie kolejki w naszym partnerskim serwisie Lubaczowska Piłka.

4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here