Samochód, telewizory, konsole – ciekawe nagrody w „Autolokacie” PBS

0
fot. PBS Lubaczów

Nowy samochód osobowy Chevrolet Spark, telewizory LCD 32″ cale i konsole Sony PS3 – takie nagrody czekają na klientów Powiatowego Banku Spółdzielczego, ktorzy założą „Autolokatę”. Niby nic szczególnego, bo o podobnych konkursach słyszymy często. Większość to jednak ogólnopolskie akcje, a prawdopodobieństwo wygranej znikome. Tu jest inaczej – wszystkie nagrody, w tym samochód trafią wyłącznie do klientów placówek w naszym powiecie.

– Tylko do końca maja można zakładać „Autolokaty” by wziąć udział w sierpniowym losowaniu tych cennych nagród – mówi Paweł Kapel, prezes zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. – Do zwycięzców loterii trafi samochód osobowy Chevrolet Spark, trzy telewizory LCD 32 cale i dwie konsole Sony PS3. Wystarczy w jednej z naszych placówek w powiecie założyć „Autolokatę” w dniach od 01.02.2012 do 31.05.2012 r. i utrzymać ją w całości do 20.08.2012 r. Każde dwa tysiące złotych na lokacie to jeden los, a ilość losów zależy od kwoty lokaty i jest nieograniczona. Im wyższa lokata tym większa szansa wygranej – dodaje P. Kapel.

Publiczne losowanie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Lubaczowie w dniu 25 sierpnia.

Lista placówek oraz więcej informacji na stronie PBS Lubaczów.

„Artykuł sponsorowany”

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia „Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.

 

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here