Lubaczowska B klasa: Faworyci na plus

1
fot. Archiwum

Po dwutygodniowej przerwie drużyny lubaczowskiej B-klasy rozegrały w niedzielę (15.04) XVI kolejkę spotkań. W siedmiu spotkaniach padło 28 bramek. Faworyci nie zawiedli i wygrali swoje spotkania.

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu kolejki Czerwoni Cewków pokonali u siebie Waltera Opaka 3:1. Pomimo przegranej, goście jako nieliczni z całej stawki, po raz pierwszy od bardzo dawna zdołali nieco “postraszyć” lidera. W drugiej połowie przy stanie 1:0 dla Czerwonych, udało się im strzelić wyrównującą bramkę. Dla najlepszej obecnie drużyny B-klasy, remis nie byłby do końca satysfakcjonującym wynikiem. Stracona bramka pobudziła drużynę do walki, co w rezultacie zaowocowało dwiema kolejnymi strzelonymi. Dla Czerwonych gole zdobywali: dwie Rafał Witko i jedną Wiesław Czyż.

Okazałe zwycięstwo odniosła depcząca po piętach liderowi Unia Łukawiec. Dziewiątą z rzędu wygraną zanotowała w meczu ze spadkowiczem z A-klasy LKS Ryszkowa Wola. Gospodarze wygrali 5:0. W derbach gminy Oleszyce Czarni Oleszyce podejmowali u siebie Błękitnych Zalesie. Gospodarze wygrali 2:1 (1:0). Bramki dla Czarnych zdobyli Piotr Kurak i Robert Jabłoński. W pozostałych spotkaniach także nie zanotowano sensacyjnych wyników.

Wyniki XVI kolejki lubaczowskiej B klasy:

Zabiała/Stare Sioło – Tanew Wola Wielka 6:0
Victoria Stary Dzików – Leśnik Płazów 4:2
Czarni Oleszyce – Błękitni Zalesie 2:1
Czerwoni Cewków – Walter Opaka 3:1
Dąb Cetula – Zalew Stary Lubliniec 0:2
Piast Antoniki – LKS Korzenica 1:1
Unia Łukawiec – Ryszkowa Wola 5:0

Szeroka relacja z XVI kolejki w naszym partnerskim serwisie Lubaczowska Piłka.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here