Palenia śmieci na cmentarzach ciąg dalszy!

5

Po naszym ostatnim artykule „Kto pali śmieci na cmentarzu komunalnym?!” dostaliśmy kolejny sygnał takiego procederu. Tym razem sprawa dotyczy cmentarza parafialnego w Baszni Dolnej, którego administratorem jest firma obsługująca także… lubaczowski cmentarz komunalny!

„Dzisiaj (11.04 – przyp. red.) około  godziny 8.30 były palone śmieci na cmentarzu w Baszni Dolnej.  Administrator jest ten sam, co  cmentarza  w Lubaczowie i kpi sobie  z przepisów! To już jest farsa! Przesyłam  zdjecia  zrobione po interwencji straży pożarnej i proszę o jakąkolwiek reakcje. Chmura była ogromna – plastiki, śmieci, wieńce – to wszystko wdychają mieszkańcy. Na zdjęciach  widać co zostało po ugaszeniu pożaru przez straż pożarną. Nie może być tak, że truje się ludzi bezkarnie, tym bardziej że sprawa była  opisywana przez was ostatnio. Nie wiem co w tej sprawie robią władze, ale prawdopodobnie nic, skoro proceder się powtarza”. – napisała do naszej redakcji Jola.

To, że cmentarzem parafialnym w Baszni Dolnej zarządza ta sama firma, co cmentarzem komunalnym w Lubaczowie potwierdził nam wczoraj (11.04) proboszcz miejscowej parafii. Dodał jednak, że nigdy wcześniej nie dostawał podobnych sygnałów i obiecał, że sprawą zajmie się jeszcze tego samego dnia.


5 komentarze

  1. nikt nie dostawał sygnałów oprócz straży pożarnej, nikt nic nie wiedział i najlepiej to powiedzieć że nikt tych smieci nie palił …proboszcz nie wiedział tylko mieszkańcy wiedzieli a proboszcz najwyrazniej nie jest mieszkańcem . dlaczego ci co mają jakiś wpływ na tą sytuacje mówią że nie wiedzieli, nie wiedza a najlepiej to dodać że nie beda nic wiedziec…………………………….

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here