Lubaczów: „Dwójka” prosi o pomoc dla Kamili i Darka

6
Apel o pomoc

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr w Lubaczowie zwraca się z gorącym apelem o dar serca i wsparcie dla Kamili i Darka, dwójki rodzeństwa, uczniów tej szkoły. Kamila od kilku miesięcy zmaga się z poważną chorobą, a Darek kilka dni temu uległ nieszczęśliwemu wypadkowi.

Rodzeństwo pozostaje pod troskliwą opieką lekarzy, którzy walczą o ich zdrowie i pełnosprawność. Koszty związane z długotrwałym leczeniem i rehabilitacją naszych uczniów są bardzo wysokie i znacznie przewyższają możliwości finansowe ich rodziców. Wierzymy, iż los Kamili i Darka nie pozostanie Wam obojętny i zechcecie wspomóc ich rodzinę w tej trudnej walce o normalne życie poprzez darowiznę finansową, a także rozpowszechnianie tego apelu. Każda wpłata będzie nieocenioną pomocą, by w przyszłości dzieci mogły normalnie funkcjonować – informuje dyrekcja placówki.

Pieniądze można wpłacać w Sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Lubaczowie, ul. Słowackiego 9, 37-600 Lubaczów, w godz. 8.00 – 15.30.

elubaczow.com, SP nr 2 w Lubaczowie

6 komentarze

  1. Wychodząc naprzeciw prośbom osób spoza Lubaczowa, uprzejmie informujemy, że pieniądze dla Darka i Kamili można wpłacać na konto Stowarzyszenia Mieszkańców Na Rzecz Rozwoju Osiedla Piaski w Lubaczowie.
    Rachunek bankowy: 77 9101 0003 2001 0015 1933 0001
    w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie, ul. Rynek 28, 37-600 Lubaczów z dopiskiem „Dla Kamili i Darka” (w tytule przelewu). Dodatkowo wciąż prowadzona jest zbiórka pieniędzy w sekretariacie szkoły. Za każdą pomoc w imieniu szkoły i bliskich dzieci serdecznie dziękujemy!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here