Roztocze w obiektywie pasjonatów w lubaczowskim MDK

4
fot. T. Michalski

Już teraz w holu Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie można obejrzeć kilkadziesiąt profesjonalnych fotografii związanych z Roztoczem, a w najbliższą sobotę (17.03) podczas uroczystego wernisażu będzie można spotkać ich autorów.

Autorami zdjęć są członkowie działającej od prawie dziesięciu lat Grupy Turystycznej Roztocze, którzy skupiają się wokół forum internetowego www.roztocze.org.pl, ale także regularnie wędrują po tej krainie, poznając jej piękno. To pasjonaci, których interesuje wszystko, co jest związane z Roztoczem – historia, środowisko naturalne, mieszkańcy, a przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera tych okolic. – W wędrówkach wielu z nas stale towarzyszy aparat fotograficzny. Uwieczniamy to co jest trwałe i niezmienne, ale też to co zmienia się i przemija na naszych oczach. Jesteśmy zakochani w Roztoczu – mówi Tomasz Michalski, jeden z autorów zdjęć.

Kilkadziesiąt wybranych przez nich fotografii można obejrzeć już na wystawie w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Uroczysty wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 17 marca o godz. 16.00. Wernisaż będzie także okazją do spotkania i rozmowy z autorami zdjęć i poznana ich warsztatu i planów na przyszłość.

4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here