Lubaczów: „Dwójka” kolejną „Szkołą Odkrywców Talentów”

2
fot. SP nr 2

Już trzy placówki z naszego powiatu może pochwalić się tytułem „Szkoła Odkrywców Talentów” przyznawanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie. Do Zespołu Szkół Publicznych w Baszni Dolnej i lubaczowskiego LO dołączyła własnie Szkoła Podstawowa Nr 2. Tytuł otrzymują placówki, które przyczyniają się do odkrywania, promowania i wspierania talentów młodych ludzi. 

Z wielką radością i dumą przyjęliśmy informację, że nasz szkołą została zaliczona w poczet placówek, które odkrywają, promują i wspierają talenty uczniów. Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom w obecnym roku szkolnym i w następnych latach odkryjemy i wspomożemy wszystkich uczniów naszej szkoły, bo wyznajemy zasadę, że uczeń zdolny to każdy uczeń naszej szkoły – informuje dyrekcja szkoły.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here