Młode zespoły mogą zgłaszać się już do Cieszanów Rock Festiwal 2012!

1
Fot. archiwum

Rozpoczął się już nabór zgłoszeń do Przeglądu Młodych Zespołów w ramach Cieszanów Rock Festiwal 2012. Najlepsze ze zgłoszonych zespołów wystąpią podczas Finału Przeglądu, który odbędzie się 25 sierpnia 2012 r. w amfiteatrze Przygranicznego Centrum Kultury i Sportu „Wędrowiec”. 

Wszystkie zespoły, które chcą wziąć udział w Przeglądzie, proszone są o wypełnienie karty zgłoszeń, dołączenia materiałów demo (w postaci płyty z nagranymi utworami w formacie mp3 lub audio, historią i składem zespołu) i przesłania na adres Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, ul. Kościuszki 4, 37-611 Cieszanów. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 kwietnia. Zachęcamy zatem wszystkie młode zespoły do nadsyłania swoich demo. Więcej informacji na temat przeglądu przeczytacie w zamieszczonym regulaminie. Przekażcie tę informację znajomym, którzy mają zespoły może zdecydują się spróbować swoich sił w konkursie do Przeglądu Młodych Zespołów?

Konkurs dla Młodych Polskich Zespołów rockowych jest organizowany przez Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

Na tegorocznej imprezie  zagrają m.in.: T-Love, Luxtorpeda, Farben Lehre, Lao Che, Kuki Pau, Apteka. Ale to nie wszystko, organizatorzy festiwalu ciągle prowadzą rozmowy z kolejnymi zespołami. Już niedługo poinformujemy o kapeli z zagranicy. Bądźcie czujni!

Warunki uczestnictwa:
1. Do udziału w Przeglądzie dopuszczone zostaną zespoły wykonujące muzykę rockową z jej odmianami, opartą na repertuarze własnym (minimum 50% repertuaru musi być twórczością
własną zespołu).
2. Program prezentowany przez uczestników jest dowolny.
3. Niedopuszczalny jest akompaniament w formie półplaybacków.
4. Podczas występu nie może być stosowany playback. Ograniczenie to nie dotyczy stosowania sampli i loopów.
5. Zgłoszenia i materiały demo (w postaci płyty z nagranymi utworami w formacie mp3 lub audio oraz historią i składem zespołu) przyjmowane będą w terminie do 30.04.2012 r. (decyduje data stempla pocztowego). Zgłoszenia tj. formularz zgłoszeniowy oraz materiał muzyczny demo prosimy przesłać najlepiej listem poleconym na adres: Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, ul. Kościuszki 4, 37-611 Cieszanów
6. Formularze zgłoszeniowe można pobrać ze strony: www.cieszanowrockfestiwal.pl.
7. Materiał demo powinien zawierać minimum 3 utwory (co najmniej 8 minut muzyki), przy czym co najmniej 2 utwory powinny być oryginalnym dziełem zgłaszanego wykonawcy.

Wszystkie informacje na temat Przeglądu Młodych Zespołów można znaleźć na stronie http://cieszanowrockfestiwal.pl/ w zakładce przegląd kapel.


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here