Strażacy z Lubaczowa i Leśnicy z Oleszyc na podium turnieju w Tomaszowie Lubelskim

0

W sobotę (21.01) w  Tomaszowie Lubelskim na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 1 odbył się II Międzypowiatowy Turniej Służb Mundurowych w piłce siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Tomaszowskiego. W turnieju uczestniczyli także przedstawiciele służb mundurowych z powiatu lubaczowskiego, którzy zajęli dwa miejsca na podium.

W turnieju w sumie wzięło udział osiem zespołów. Ostatecznie w meczu o trzecie miejsce drużyna reprezentująca Nadleśnictwo Oleszyce pokonała 2-0 lubaczowskich policjantów. W finale strażacy z Tomaszowa Lubelskiego pokonali swoich kolegów z Lubaczowa 2-0. Ponadto najlepiej zagrywającym zawodnikiem turnieju został wybrany Łukasz Mazur z PSP Lubaczów.

Poziom turnieju był naprawdę wysoki, a o poszczególnych miejscach w grupach decydowały małe punkty. Wiele emocji dostarczył mecz finałowy, gdzie pierwszy set skończył się wynikiem 31:29 – podsumował st. chor. SG Mariusz Skorniewski.