Siatkówka: Udany rewanż Czarnych z Kańczugą

4

Zgodnie z zapowiedziami zespół Czarnych Oleszyce zrewanżował się drużynie MKS-u Kańczuga za porażkę z pierwszej rundy rozgrywek czwartej ligi. W niedzielne (15.01) popołudnie drużyna z Kańczugi nie ugrała w Oleszycach choćby seta.

W pierwszym secie prowadzenie od początku objęli Czarni, a w końcówce trener Piotr Hulak desygnował do gry rezerwowych. Próbowali to wykorzystać goście, ale mimo ambitnej grze nie zdołali dogonić gospodarzy. Kolejna partia to wyrównana walka w pierwszej części seta, końcówka jednak należała do gospodarzy i na tablicy widniał wynik 2:0. W trzeciej odsłonie goście nie mogli znaleźć recepty na mocną zagrywkę Czarnych, a trener znów dokonał kilku zmian dając pograć rezerwowym. Pewne zwycięstwo i udany rewanż nad czwartym w tabeli MKS-em umacnia Czarnych na trzeciej pozycji i o ewentualnej grze w barażach o trzecią ligę zadecyduje najprawdopodobniej bezpośredni pojedynek z ChSKFMS Przemyśl, który już za 2 tygodnie!

SSPS Czarni Oleszyce – MKS Kańczuga 3:0 (25:23, 25:21, 25:14)

Czarni: Gontarz, Dworak, Mazur, Ozga A. , Sałek, Pracało, Gliniak (libero) oraz Żukowicz i Kurek.