Siatkówka: Czarni wygrali w Przemyślu po tie-breaku

0

Czwartoligowi siatkarze Czarnych Oleszyce rozegrali w niedzielę (13.11) w Przemyślu pięciosetowy bój z wiceliderem tabeli. Spotkanie mogło zakończyć się w trzech setach (Czarni prowadzili 2-0), ale przyjezdni pozwolił gospodarzom złapać wiatr w żagle i na własne życzenie doprowadzili do tie-breaka. W piątym secie góra byli goście i tym samym wygrali cały mecz.

W drużynie z Oleszyc nastąpiły niewielkie zmiany kadrowe. Grający dotychczas na pozycji przyjmującego Michał Gontarz, pojawił się na ataku. Na przyjęciu Gontarza zastąpił Hulak, a na pozycji rozgrywającego wystąpił ponownie Mazur. Nowe ustawienia znacząco uspokoiło grę drużyny, co dobrze wróży na przyszłe spotkania.

Zwycięstwo sprawiło, że nadal liczymy się w walce o powrót do trzeciej ligi.

ChSKFMS Przemyśl – SSPS PBS Czarni Oleszyce 2-3 (21-25, 14-25, 25-23-, 25-20, 12-15)

Czarni: Mazur, Gontarz, Nieckarz, Sałek, Ozga, Hulak oraz Gliniak (libero).