Oleszyce: W sobotę Kabaret Skeczów Męczących – mamy bilety!

0
Kabaret Skeczów Męczących

W najbliższa sobotę (17.09) w Oleszycach kabaretowy wieczór. Wszystko za sprawą występu niezwykle popularnego w ostatnim czasie Kabaretu Skeczów Męczących, który wystąpi o godz. 20 w miejscowej hali sportowej. Mamy dal Was trzy podwójne bilety na to widowisko!

Kabaret Skeczów Męczących, to formacja kabaretowa, pochodząca z Kielc. W skład kabaretu wchodzi czwórka wciąż młodych, pełnych pozytywnej energii mężczyzn. Od kilku lat podbijają serca widzów w całej Polsce, znają ich państwo z największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Bez nich nie byłoby ochroniarza Śruby, niesamowitego Kłaka… a Polska nie miałaby hymnu na Euro 2012. Wyśmiewają absurdy naszej codzienności, przy czym potrafią śmiać się także z siebie. Śpiewają, parodiują a wszędzie gdzie się pojawiają zdobywają rzesze nowych fanów.

KONKURS – WYGRAJ BILETY  !!! Portal elubaczow.com objął patronat medialny nad imprezą, dzięki czemu mamy dla Was trzy darmowe podwójne wejściówki. By je wygrać wystarczy wysłać e-mail na [email protected] lub ze swoimi danymi osobowymi (imię, nazwisko, adres zamieszkania) oraz dowcipem dotyczącym naszego regionu. Forma przedstawienia dowcipu całkowicie dowolna – może to być tekst, rysunek, nagranie video – wszystko co tylko przyjdzie Wam do głowy! Konkurs trwa do piątku do godz. 20.00.

„Występ Kabaretu Skeczów Męczących w Oleszycach”
Data: 17.09.2011
Miejsce: Oleszyce, Hala SP, ul. Krótka
Start: godz. 20:00
Organizator: UK-EVENT przy pomocy Urzędu Miasta i Gminy w Oleszycach

Bilety w sprzedaży od II połowy sierpnia
Bilet normalny 30 zł
Bilet ulgowy 15 zł – do lat 18 za okazaniem legitymacji
Informacje pod adresem e-mail: tkevent(a)wp.pl


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here