Koniec pucharowej przygody Pogoni-Sokoła Lubaczów

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

Na pierwszej rundzie zakończyli uczestnictwo w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski zawodnicy Pogoni-Sokoła Lubaczów. W środę (07.09) na lubaczowskim stadionie lepsza okazała się drużyna Wólczanki Wólka Pełkińska, która wygrała 2-5 i awansowała do kolejnej rundy rozgrywek. Z pucharowych rozgrywek odpadł także zespół Huraganu Basznia Dolna, który uległ 0-9 KS Wiązownica.

Galeria z meczu: Pogoń-Sokół Lubaczów – Wólczanka Wólka Pełkińska, 07.09.2011 r., fot. Piotr Hulak

[swfobj src=”https://www.elubaczow.com/wp-content/uploads/2011/08/Promar_Lubaczow.swf”]
Lubaczów, ul. Kościuszki 2, tel. 16 632 28 89

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane